Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Małgorzata Tomaszewska rozstała się z mężem w bardzo tajemniczych okolicznościach. Polacy o niczym nie wiedzieli
Michał Fitz
Michał Fitz 19.03.2022 22:49

Małgorzata Tomaszewska rozstała się z mężem w bardzo tajemniczych okolicznościach. Polacy o niczym nie wiedzieli

Małgorzata Tomaszewska
instagram.com/malgorzata_tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska jest jedną z gwiazd programu „Pytanie na Śniadanie”, który regularnie prowadzi. Należy do tej grupy celebrytów, która bardzo niechętnie dzieli się z fanami informacjami dotyczącymi życia prywatnego.

Bardzo niewiele było wiadomo o partnerach prezenterki. Jak się okazuje, ta nie jest już ze swoim tureckim mężem. Sama jednak tej informacji nie podała.

Czy Małgorzata Tomaszewska ma męża?

Małgorzata Tomaszewska w ogóle nie chwaliła się swoim tureckim mężem. Jak swego czasu wytłumaczyła, poprosił on ją o zachowanie prywatności. Nie chciał być tematem medialnych dyskusji. Prezenterka uszanowała to i skrupulatnie chroniła intymność swojego partnera, jednocześnie pokazując się w mediach społecznościowych z ich synkiem Enzo. W związku z tym, że prowadząca programu śniadaniowego niewiele wspominała o mężu, mało kto wiedział, że nie są już razem.

Tak przynajmniej donosi serwis „Pudelek”. Według pozyskanych przez źródło informacji Małgorzata Tomaszewska nie łączy już życia z Turkiem od 2 lat. Mimo to opinia publiczna o niczym nie wiedziała.

Nie wiadomo natomiast, czy obecnie ma jakiegoś partnera. Kilka miesięcy temu została przyłapana przez paparazzi w Sopocie, gdy wymieniała czułe pocałunki z bliżej nieokreślonym mężczyzną. Nie sposób jednak stwierdzić, czy wciąż ma z nim kontakt i na jakich zasadach przebiegałaby ewentualna relacja.

Jej obserwujący mogliby się też doszukiwać potencjalnego związku z kolegą z programu, Aleksandrem Sikorą. Prezenterka często wrzuca z nim wspólne zdjęcia, na których nierzadko się obejmują. Raz na jakiś czas opatrzy je jednak opisem, który wyraźnie wskazuje na to, że po prostu się przyjaźnią.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Nikt już nie ma wątpliwości. Marcin Hakiel podjął życiową decyzję, dla nowego wizerunku robi wiele
  2. Jutro w „Pytaniu na śniadanie” pojawią się niezwykli goście. Będzie wielkie świętowanie
  3. Fani oniemieli na widok najnowszego zdjęcia Adriany Kalskiej. „Ten Roznerski to nie wie co miał”

Źródło: pudelek.pl