Małpa i pies to najlepsi przyjaciele. Być może zabrzmi to absurdalnie, ale mała małpka postanowiła, że całe swoje życie spędzi na grzbiecie psa. Od tej pory stali się nierozłącznymi kompanami, którzy każdą możliwą chwilę spędzają wspólnie. Trzeba przyznać, że widok ten jest naprawdę uroczy.

Małpa i pies zostali najlepszymi przyjaciółmi, którzy nie odstępują się na krok. Chociaż brzmi to niewiarygodnie, tak bliska relacja między dwoma zupełnie różnymi gatunkami jest, jak najbardziej możliwa. Co więcej, potrafią wyciągnąć do siebie pomocną dłoń niemal w każdej sytuacji. Taka przyjaźń to prawdziwy skarb, o którą naprawdę warto, jest zawalczyć.

Małpa i pies są nierozłączni

Kiedy nagranie dokumentujące niezwykłą więź między małpką a psiakiem obiegło sieć, niemalże w jednej chwili stało się wirusowe. Relacja, która łączy przedstawicieli dwóch zupełnie różnych od siebie gatunków, jest wprost niewiarygodna. Patrzenie na ten zwierzęcy duet przywraca wiarę w to, że prawdziwa i bezinteresowna przyjaźń naprawdę istnieje.

Małpa i czworonóg zaprzyjaźnili się do tego stopnia, że stali się nierozłączni. Aby każdą chwilę móc spędzać wspólnie, małpka postanowiła zamieszkać na jego grzbiecie. Tym prostym sposobem zbieranie wspólnych doświadczeń i przeżywanie wyjątkowych momentów możliwe jest każdego dnia.

Internauci ich pokochali 

Nagranie z udziałem tej dwójki od samego początku cieszy się niesłabnącą popularnością. Nie bez przyczyny wyświetlone zostało ponad 500 tysięcy razy, a komentarze wydają się ciągnąć w nieskończoność. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

-Małpa i pies zupełnie skradli moje serce! Uwielbiam ich!- wyraziła entuzjazm jedna z kobiet.

-Taka przyjaźń zdarza się raz na milion lat- dodała kolejna. 

-Spryciula z tej małpki! Idealnie wie, co robić, by się nie narobić- zażartował mężczyzna. 

-Dwa różne gatunki, a widok chwyta za serce!-spuentowała Internautka. 

ZOBACZ NAGRANIE:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Niesamowite wyniki badań. Sierść psa kryje mniej bakterii niż broda mężczyzny
  2. Porzuciła swojego psa na lotnisku. Dołączyła notkę, w której wyjaśnia, czemu musiała to zrobić
  3. Psie rodzeństwo, które nie może bez siebie żyć. Słodkie owczarki podbijają serca internautów
  4. Koala zatrzymał rowerzystkę, bo był spragniony. Wypił jej całą wodę [ZDJĘCIA]
  5. Wśród pand ukrywa się pies. Dla jednych niewykonalne, dla innych banał

Źródło: thedodo.com

Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.