Mama wypowiedziała słowa, których chwilę później mocno pożałowała. Jej jedyny syn został przez nią zmieszany z błotem. Gdy dziadek usłyszał ton i sposób, w jaki kobieta zwraca się do jej wnuczka, nie mógł obok tego przejść obojętnie. Zrobił niezwykłą rzecz, której nikt nie mógłby się spodziewać.

Matka, która dowiedziała się, że jej pierworodny syn jest homoseksualistą, dostała niepohamowanego ataku złości. Nie zamierzała kryć swojego niezadowolenia i obrzydzenia. Całe szczęście nad chłopakiem czuwał dobry anioł, który mgnieniu oka sprowadził ją na ziemię.

Mama zwyzywała swojego syna 

A powodem była jego orientacja seksualna. Gdyby chłopak mógł przewidzieć sposób, w jaki matka zareaguje na jego wyznanie… najprawdopodobniej nigdy w życiu nie odważyłby się na swoje szczere wyznanie.

Mama
Unsplash.com @alvaroserrano

Dziadek postanowił podzielić się swoimi spostrzeżeniami. 

Kobieta nie potrafiła uporać się ze słowami, które właśnie padły. Mama obwiniała siebie za złe wychowanie swojej pociechy. Uważała, że to ona popełniła gdzieś błąd. W konsekwencji zwyzywała go od najgorszych i kazała natychmiast opuścić mieszkanie. Dziadek nie tylko okazał mu serce i wsparcie, ale też wystosował list do swojej córki, w którym dosadnie opisuje, co uważa na temat zaistniałej sytuacji.

— Kochana Christine, jestem rozczarowany Tobą jako córką. Masz rację, że mamy w rodzinie kogoś, za kogo powinniśmy się wstydzić, ale to nie jest osoba, o której myślisz — rozpoczął wyznanie dziadek. 

Dziadek stanął w jego obronie

Mężczyzna szczerze przyznaje, że wyrzucenie Chada z domu jest prawdziwą obrzydliwością. Przecież matka, która wyrzeka się swojej pociechy, postępuje wbrew naturze.

– Jedyną mądrą rzeczą, którą powiedziałaś, było to, że nie wychowałaś syna na geja. Oczywiście, że go nie wychowałaś na geja, bo on się taki urodził i tego nie wybierał- nadmienia następnie ojciec kobiety. 

Wspomina jeszcze, że jeżeli właśnie są przy temacie wyrzekania sie swoich dzieci to będzie zmuszony powiedzieć jej… żegnaj!

– Muszę teraz zająć się swoim wspaniałym wnukiem i nie będę mieć czasu dla kogoś tak bezdusznego i egoistycznego. Jeśli uda Ci się znów odnaleźć serce, możesz zadzwonić – puentuje. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Mama
imgur.com

Mama dostała od swojego ojca szokujący list. 

Mama
Unsplash.com @jmason

Nie zamierzał kryć swojego oburzenia.

ZOBACZ TEŻ:

  1. PRZERAŻAJĄCA prawda o emeryturach. Nie utrzymasz nawet mieszkania
  2. Słowa Marty Kaczyńskiej zdenerwują jej stryja? Wypowiedziała się na temat tęczy
  3. Opiekunka znęcała się nad 71-latką chorującą na Alzheimera. Tłumaczenia kobiety są wstrząsające
  4. Znana piosenkarka wylądowała w szpitalu. Wspiera ją jej nowy partner
  5. W ciągu 16 lat poroniła 18 razy. Za 19 razem lekarzem odkryli rzecz, która na zawsze zmieniła jej życie
  6. Chłopak dał jej naszyjnik i nosiła go prawie 2 lata. Ale nawet nie podejrzewała, co znajduje się w środku
Poprzedni artykułKamil Sipowicz stworzy muzeum poświęcone Korze. Chce w ten sposób oddać jej hołd
Następny artykułPoród stał się dla Katarzyny Cichopek koszmarem.”Paparazzo przebrał się za lekarza”
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.