Lelum.pl > Dziadek

Dziadek

Dziadek Józek
03.05.2023 20:03 Nie żyje uwielbiany tiktoker. Dziadek Józek spełnił ostatnie marzenie, nagranie wywołuje łzy

Nie żyje Dziadek Józek. Prowadził on razem z córką konto na Tik Toku. Ich nagrania były uwielbiane przez fanów. Na krótkich filmikach łączyli oni humor i żywiołowe tańce. Mężczyzna miał 77 lat.Informację o śmierci swojego taty przekazała na Tik Toku Monika. Opublikowała wzruszające nagranie, na którym nie kryła łez.

edward kruk
19.09.2020 11:04 Dramat uwielbianego aktora TVP, najbliższa osoba zmarła na jego rękach. ”30 minut go reanimowałem”

TVP: jeden z aktorów popularnej stacji telewizyjnej przeżywa prawdziwy dramat. Najbliższa dla niego osoba dosłownie zmarła mu na rękach. Mężczyzna nie zapomni tego do końca życia, to dla niego poważny cios. 30 minut go reanimowałem — napisał. Najszczersze wyrazy współczucia.Uwielbiany aktor TVP jeszcze nie może otrząsnąć się po całej tej sytuacji. Właśnie dotknęła go wielka tragedia, niestety doszło do najgorszego. Przez pół godziny reanimował swojego krewnego, niestety ten pomimo pomocy, zmarł.

Katarzyna Dowbor: Notre Dame
23.01.2020 10:38 Katarzyna Dowbor wspomina dziadka. Był prawdziwym bohaterem, po nim odziedziczyła też pewną cechę

Dziadek Katarzyny Dowbor był prawdziwym bohaterem. To nie pierwszy raz, gdy dziennikarka pokazuje fanom historię swojej rodziny i wspomina dziadka. Ostatnio zdradziła także, że to właśnie po nim odziedziczyła pewną cechę! Jesteście ciekawi? Katarzyna Dowbor jest bardzo ciepłą i rodzinną osobą. Nie dziwi więc, że często dzieli się z fanami starymi zdjęciami i wspomina swoją rodzinę. Dziennikarka z okazji Dnia Dziadka pochwaliła się zdjęciem swojego z rodzinnych archiwów i zdradziła pewien sekret!

babcia
25.10.2019 17:49 Babcia zabrała dziadka na wycieczkę, nie mówiąc o tym nikomu. Wróciła sama

Babcia zabrała swojego męża na wycieczkę. Jej rodzina nic o tym nie wiedziała i była bardzo zaniepokojona nagłym zniknięciem seniorów. Kiedy następnego wieczora kobieta pojawiła się w domu sama, wszyscy byli w szoku. Gdy dowiedzieli się, co zrobiła kobieta, wszyscy zalali się łzami. Nie mogli w to uwierzyć. Zofia i Andrzej byli przez 60 lat szczęśliwym małżeństwem. Pomimo zaawansowanego wieku, para 80-latków radziła sobie świetnie. Mieszkali w rodzinnym domu kobiety, w tej samej miejscowości co ich dzieci i wnuki. Ktoś z rodziny odwiedzał ich każdego dnia, gdzie dziadkowie zawsze czekali. Dlatego wszyscy wpadli w panikę, gdy któregoś dnia nie zastali w domu starszych państwa. Nie mieli pojęcia, gdzie mogą być babcia i dziadek.

trzynastka
16.10.2019 20:47 Dziadek znanej piosenkarki popełnił samobójstwo. Gwiazda otworzyła się we wzruszającym wpisie

Dziadek znanej piosenkarki kilka lat temu popełnił samobójstwo. Z okazji Tygodnia Świadomości Zdrowia Psychicznego gwiazda otworzyła się we wzruszającym wpisie. Przyznała też, że sama zmaga się z wieloma problemami związanymi ze sławą i karierą w show-biznesie. Dziadek Ellie Goulding odebrał sobie życie. Gwiazda zdecydowała się opowiedzieć o rodzinnym dramacie dopiero po kilku latach. Swoją bolesną historią podzieliła się z ważnego powodu. Nie było to dla niej łatwe, bo wciąż bardzo przeżywa utratę ukochanego dziadka.

Kim są rodzice Tomka Karolaka
04.09.2019 18:11 Tomasz Karolak opowiedział o wywoływaniu ducha swojego dziadka. Zrobił to podczas studiów

Dziadek Tomasza Karolaka został przez niego wywołany, podczas seansu spirytystycznego, w którym aktor wziął udział na studiach. Gwiazdor TVN był wczoraj gościem Kuby Wojewódzkiego. Podczas rozmowy opowiedział o swoim stosunku do Instagrama, a także o jego wizycie u wróżki i seansie spirytystycznym, podczas którego jak twierdzi nawiązał kontakt ze zmarłym dziadkiem. Dawno niewidziany Tomasz Karolak wraca na warszawskie salony, a to za sprawą serialu 39 i pół tygodnia. Aby wypromować nadchodzącą produkcję, aktor wybrał się na pogawędkę do programu Kuby Wojewódzkiego, aby tam odnieść się do kolegów z branży nadmiernie używających Instagrama, a także opowiedzieć o swojej wizycie u wróżki i wywoływaniu ducha swojego dziadka.