Mama postanowiła uwiecznić na zdjęciu czas spędzony ze swoją najlepszą przyjaciółką i z ukochanym dzieckiem. Kobieta nie spodziewała się, że na zdjęciu dostrzeże coś, co sprawi, że z przerażenia ugną się pod nią nogi. Ludzie mają różne teorie na temat tego, co właściwie zobaczyła. 

Dość często Internet obiega zdjęcie, na którym widnieje coś, co wzbudza dyskusję na temat swojej natury. Rozbłysk światła, ułożenie cienia, złudzenie optyczne, a może fotomontaż? Są też oczywiście osoby, które powiedzą, że to w rzeczywistości duch uchwycony na taśmie aparatu. Ta mama należy do jednej z takich osób. 

Mama zrobiła zdjęcie

U kobiety była akurat w odwiedzinach jej przyjaciółka. Spędzały czas, rozmawiając, pijąc kawę, rzucając od czasu do czasu okiem na dziecko, które chwilowo drzemało. Nic nie zapowiadało na to, żeby to popołudnie miało być w jakikolwiek sposób nietypowe. 

Kiedy jednak maluch obudził się, jego mama i jej przyjaciółka zaczęły się z nim wygłupiać i między innymi robić zdjęcia. Jedno z nich okazało się być najbardziej niepokojącym zdjęciem zrobionym przez kobietę. Za nimi wyraźnie widać było nogi siedzącej za nimi kobiety. Problem polegał na tym, że poza nimi w pokoju nikogo nie było. Od razu poderwała się na proste nogi i krzyknęła.

Zdjęcia duchów

Wiele zdjęć w Internecie zostało już obwołanych niepodważalnymi dowodami na istnienie duchów, jednak większość z nich można wytłumaczyć mniej lub bardziej oczywistymi rozbłyskami światła. Są i jednak takie fotografie tego typu, które sprawiają, że nawet sceptycy muszą się dwa razy zastanowić. Do nich właśnie należy to zdjęcie, ciężko zrozumieć, co właściwie się na nim dzieje. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mama
facebook.com

Uważa, że zrobiła zdjęcie duchowi. 

mama
facebook.com

Ludzie różnie tłumaczą te zjawiska. 

mama
facebook.com

A co wy widzicie?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Najczęstsze objawy kobiecych nowotworów. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Nie żyje uczestnik popularnego reality-show. Polak miał jedynie 29 lat
  3. Beata Tyszkiewicz zakończyła karierę. Córka potwierdziła smutne doniesienia
  4. Gwiazda TVN jest w ciąży. Pokazała się z bardzo dużym brzuszkiem
  5. Musieli przerwać odcinek z Dagmarą. Śmierć przyszła nagle, dramat

źródła: popularne.pl

Poprzedni artykułNajstarszy kot świata. Ciężko uwierzyć w jego wiek, na pewno nie zgadniecie
Następny artykułDziecko z najbardziej bujną czuprynę na świecie. 6-miesięczna dziewczynka ma gęstsze włosy niż dorośli
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego