TVN: Jedna z najbardziej lubianych gwiazd stacji jest w ciąży. Swoim pokaźnym brzuszkiem pochwaliła się, na premierze spektaklu Czarno to widzę. Dziennikarka w stanie błogosławionym prezentuje się olśniewająco. Nic dziwnego, że to właśnie ona przez dłuższy czas była głównym obiektem zainteresowania reporterów, a na ścianę wprost brylowała.

Polski show-biznes przeżywa teraz prawdziwe baby-boom. Niemalże na każdym kroku znane osobistości i celebryci dzielą się z fanami radosną nowiną i dumnie ogłaszają, że w niedalekiej przyszłości zostaną rodzicami. Dziennikarka TVN, która pojawiła się na salonach, olśniła wszystkich swoim wyglądem. W stanie błogosławionym wygląda jak milion dolarów.

TVN: Gwiazda stacji jest w ciąży

Dagmara Kaczmarek-Szałkow była jedną z tych gwiazd, która pojawiła się na premierze spektaklu, Czarno to widzę. Uwagę reporterów niemalże natychmiast zwrócił jej spory brzuszek ciążowy. Nie ulega wątpliwości, że stan błogosławiony zdecydowanie jej służy.

W dopasowanej czarnej sukience z dekoltem w serek oraz wysokich kozakach, wykonanych z zamszów prezentowała się powalająco.Gwiazda TVN klasycznie już postawiła na bardzo delikatny i kobiecy makijaż oraz subtelne dodatki, które były wisienką na torcie. Dziennikarka TVN24 jeszcze w tym roku dołączy do grona szczęśliwych mam.

Dagmara Kaczmarek-Szałkow: Mąż również związany jest z mediami

Dagmara Kaczmarek-Szałkow jest żoną operatora telewizyjnego Filipa Szałkowa. Zakochani poznali się w trakcie kręcenia relacji katastrofy polskiego autokaru, do którego w miejscowości Grenoble, położonej we Francji.

Owocem ich ogromnej miłości są dwie córeczki: 8-letnia Tosia oraz 5-letnia Marysia. Tymczasem okazuje się, że już w 2020 roku, dumni rodzice powitają na świecie swoją trzecią już pociechę. Jaka będzie płeć dziecka?  a informacja na ten moment owiana jest jeszcze tajemnicą. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

TVN
Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 23.01.2020 Premiera spektaklu Czarno to widze, czyli wymieszani, posortowani n/z: KACZMAREK-SZALKOW DAGMARA

 

TVN: Dagmara Kaczmarek-Szałkow jest w ciąży. 

TVN
instagram.com @dkszalkow

Dziennikarka prezentuje się olśniewająco. 

TVN
instagram.com @dkszalkow

Stan błogosławiony zdecydowanie jej służy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Najczęstsze objawy kobiecych nowotworów. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Słynna gwiazda zdradziła, jak schudła 45 kg po ciąży. Wszystko dzięki 5 prostym zasadom
  3. Nie żyje piękna 20-letnia Polka. „Śpij spokojnie Aniołku”
  4. Syn Maryli Rodowicz, Jędrzej to przystojniak. Umawiał się ze znaną i piękną blondynką
  5. Musieli przerwać odcinek z Dagmarą. Śmierć przyszła nagle, dramat
Poprzedni artykułNie żyje uczestnik popularnego reality-show. Miał jedynie 29 lat
Następny artykułPrzepis na słodkie bułeczki babci. Potrzebne ci są dwa składniki, całą resztę masz już w kuchni
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.