Lelum.pl

Instagram/ jacek_kawalec_official

Mamy nagranie z domu Jacka Kawalca. Gdy usłyszeliśmy głos aktora, odebrało nam mowę

26 Stycznia 2022

Autor tekstu:

Aleksandra Gadzińska

Covery i nowe aranżacje starszych piosenek na popularnym serwisie YouTube stanowią codzienność. Tym razem jedna z polskich gwiazd postanowiła pochwalić się wykonaniem rockowego klasyka. Jacek Kawalec stanął przed kamerą i zrobił niebywałe show. Jego głos dosłownie odbiera mowę.

Covery i nowe aranżacje starszych piosenek na popularnym serwisie YouTube stanowią codzienność. Tym razem jedna z polskich gwiazd postanowiła pochwalić się wykonaniem rockowego klasyka. Jacek Kawalec stanął przed kamerą i zrobił niebywałe show. Jego głos dosłownie odbiera mowę.

Polscy widzowie i fani kina doskonale znają postać Jacka Kawalca. Aktor brał udział w takich znanych produkcjach, jak „Ranczo”, „Historia Roja” czy „Barwy szczęścia”.

Ogromną popularność od zawsze zapewniał mu także oryginalny, niepowtarzalny głos, który utorował mu ścieżkę w karierze aktora dubbingowego.

Jacek Kawalec i głos, który towarzyszył całym pokoleniom

Jacek Kawalec to aktor, który od lat towarzyszy kolejnym pokoleniom, nawet jeśli ich przedstawiciele nie zdają sobie z tego sprawy. Młodsi i starsi fani bajek mogli usłyszeć go m.in. jako głównego bohatera kultowego serialu „Muminki”.

Dużo później widzowie pokochali także dwa niesforne oposy — przybranych braci mamuciej bohaterki Eli w drugiej odsłonie „Epoki Lodowcowej” — a wraz z nimi komediowe brzmienie popularnego aktora.

Jacek Kawalec podkładał także głos do licznych bohaterów z bajek studia Walta Disneya, takich jak „Oliver i spółka”, „Dinozaur” czy „Dawno temu w trawie”. Ciekawostką jest także, że specyficznym tonem gwiazdora przemawiał Gadżet-mobil w serii „Inspektor Gadżet”.

Oprócz filmów i ról dubbingowych, Jacka Kawalca można było także spotkać na deskach teatrów, jakich jak „Capitol” czy „Kamienica”.

Teraz jednak fani mogli zobaczyć lubianego aktora w kolejnej, niespotykanej dotąd roli.

Jacek Kawalec zaśpiewał rockowy klasyk na YouTube. Zrobił prawdziwe show

Jakiś czas temu na Instagramie gwiazdora gruchnęła zdumiewająca wiadomość. 60-letni aktor pochwalił się pierwszą wspólną próbą z zespołem Budka Suflera.

Okazuje się, że Jacek Kawalec zaśpiewa wraz z kultową grupą podczas najbliższego finału WOŚP, który odbędzie się już 30 stycznia.

— Rozpoczynamy też pracę nad nową płytą z nowymi, niepublikowanymi utworami, które stworzył Niezapomniany Romuald Lipko — poinformował gwiazdor.

Na tych, którzy poczuli się zaskoczeni „śpiewającą” decyzją aktora czeka jeszcze jedna niespodzianka.

W serwisie YouTube, na kanale Jacka Kawalca pojawiło się jego własne, wokalne wykonanie piosenki ponadczasowej grupy Led Zeppelin. Spośród wielu niezapomnianych hitów, gwiazdor wybrał i wziął na warsztat numer „Heartbreaker” z albumu „Led Zeppelin II”.

Jacek Kawalec pojawił się przed kamerą z mikrofonem i słuchawkami i zrobił prawdziwe show. Jego mocny głos wprawił nas w osłupienie. Aktor dał prawdziwy popis umiejętności wokalnych.

Jesteśmy ciekawi, jakie jeszcze niespodzianki kryją się za tą popularną postacią. Trzeba przyznać, że postać Jacka Kawalca i jego ostatnie dokonania wprawiły nas w lekką nostalgię.

A wy co sądzicie?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Pytanie na śniadanie”: Widzowie zaskoczeni zachowaniem prowadzącej. Co sobie myślała?
  2. Nie do wiary z kim Roznerski pojawił się na salonach. Nie mogła oderwać od niego wzroku
  3. Piotr Gąsowski w centrum dramatycznych zdarzeń. Przyjechała straż

Tagi:

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Tak świat dowiedział się o oświadczynach Dawida Kubackiego. Reakcja Marty była zaskakująca
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Maciej Rock ujawnił, jakie ma relacje z Piotrem Gąsowskim. Cała prawda wyszła na jaw
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Czarno białe zdjęcie na profilu Marty Kubackiej, a pod nim słowa wsparcia i życzenia zdrowia. Cała Polska jednoczy się w modlitwie
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

„Jaka chudzina”. Co się stało z Magdą Narożną? Ludzie jej nie poznają po drastycznej przemianie
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Edyta Golec, jak bogini. Takiej jej jeszcze nie widzieliśmy, biała suknia, kwiaty we włosach. Fani zachwyceni
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Druzgocące wyznanie Katarzyny Figury. Prawie nikt nie wiedział, do czego doszło w jej życiu
Czytaj więcej >
Aleksandra Gadzińska

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]