Marcin Hakiel ostatnio podgrzewa atmosferę plotek, dotyczących jego nowego związku. Ostatnie zdjęcie, jakie zamieścił w mediach społecznościowych, wywołało lawinę komentarzy. Teraz tancerz odniósł się do wypowiedzi internautów w szczerych słowach.

Hakiel i Cichopek otrzymali niedawno rozwód. Marcin może więc bez wyrzutów sumienia publikować treści związane z nową ukochaną. Jego fani zareagowali emocjonalnie na fotografie, jakie pojawiły się na Instagramie tancerza.

Marcin Hakiel chwali się nową ukochaną, a internauci komentują

Informacje o tym, że były mąż Kasi Cichopek ma już nową partnerkę, pojawiły się mniej więcej miesiąc temu. Portal Plotek, powołując się na anonimowe źródło, przekazał, że kobietę podobno poznały już nawet dzieci Marcina.

Sam zainteresowany nie komentował tych doniesień, a dopytywany przez fanów odpowiadał enigmatycznie „Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu”. Niedługo później zamieścił za to zdjęcie z identycznym podpisem oraz tajemniczą blondynką, skrytą za jego ramieniem.

Wspomniane słowa powróciły w jednym z najnowszych wpisów, na którym widać, że uśmiechnięty od ucha do ucha Hakiel trzyma za rękę nieznaną kobietę. Fani nie mogli pozostawić takiej fotografii bez komentarza.

Marcin Hakiel odpowiada fanom na Instagramie

Zdjęcie rozradowanego tancerza, trzymającego za rękę tajemniczą kobietę, wzbudziło ogrom reakcji. Fotografia doczekała się ponad 9,5 tysiąca polubień oraz prawie 300 komentarzy.

„Panie Marcinie, z całego serca życzę wszystkiego najlepszego na nowym etapie życia„, „Coby nie było jakby nie było, chłopie, najważniejsze, żeby Tobie było dobrze, cała reszta? Kij im w oko”, „Super, powodzenia i trzymam kciuki za Pana” pisali. Hakiel postanowił na to odpowiedzieć:

Dziękuję za wszystkie komentarze! Zarówno te życzliwe jak i mniej życzliwe, każdy ma prawo do swojej opinii. Żyję po swojemu, podejmuję własne decyzje. Dzielę się z Wami kawałkiem swojego życia, pozdrawiam – wyznał szczerze.

Zobacz zdjęcia:

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Marcin Hakiel (@marcinhakiel)

Marcin Hakiel
Fot. instagram.com/marcinhakiel

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Jedyny mężczyzna, na którego Katarzyna Cichopek może liczyć. Kim jest brat aktorki i prezenterki?
  2. Tomasz Kammel powiedział, co naprawdę sądzi o 24 lata młodszej Izabelli Krzan. Nie przebierał w słowach
  3. Ogień w „Pytaniu na śniadanie”. Ida Nowakowska i Tomasz Wolny zaczęli krzyczeć, gość śniadaniówki podpalił piłkę