Marcin Hakiel parę miesięcy temu był jednym z głównych, medialnych tematów. Interesowano się jego poczynaniami, bo jego zachowanie wskazywało na to, że bardzo przeżywa rozstania z Kasią Cichopek. Czyżby jednak już wypełnił pustkę w sercu inną kobietą?

O to ciągle dopytują go internauci. Sam Marcin nie chce wiele zdradzać, ale postanowił odpisać na pytanie o partnerkę jednej z fanek. Co dokładnie miał do opowiedzenia tancerz? Czy znów jest zakochany?

Czy Marcin Hakiel ma nową partnerkę?

Tancerz opublikował ostatnio na Instagramie zdjęcia, na których pokazał, jak spędza weekend. By nieco odpocząć od głośnej stolicy, wybrał się do Muzeum Henryka Sienkiewicza w Oblęgorku, któremu towarzyszą piękne okoliczności przyrody. Na fotkach widnieje sam.

To zainteresowało internautów, bo przecież ktoś też musiał mu te zdjęcia zrobić. Jedna z fanek zapytała więc, niejako zakładając, że Marcin ma już nową miłość, kiedy przedstawi obserwującym swoją partnerkę. Jak zareagował na to tancerz?

Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu odpowiedział enigmatycznie Hakiel, tylko podgrzewając wokół siebie atmosferę.

Media spekulują o nowej partnerce Marcina Hakiela

Warto zaznaczyć, że nie tylko fani domyślają się, że Marcin Hakiel może mieć nową partnerkę. Niecały miesiąc temu do takich wiadomości dotarł serwis Plotek, który powoływał się na swojego informatora z bliskiego otoczenia tancerza. Według niego mężczyzna ma już nową partnerkę.

Wówczas spekulowano, że spotyka się z pewną kobietą od trzech tygodni. Co ciekawe, mieli poznać się przez internet, a połączyły ich podobne historie życiowe. Ona też jest rzekomo kobietą po przejściach z dziećmi. Mało tego ich pociechy miały się już nawet poznać. Zapytany o prawdziwość tej wersji wydarzeń Hakiel pozostawił sprawę bez komentarza. Jak widać, nikomu nie chce zbyt wiele zdradzać.

Zobacz post:

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Marcin Hakiel (@marcinhakiel)

Marcin Hakiel
instagram.com/marcinhakiel

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Marcin Hakiel pokazał zdjęcie z randki. Internauci nie kryli oburzenia
  2. „Mam nadzieję, że nikt nie wyłączył teraz telewizora”. Absurdalna „opowieść” Tomasza Kammela w PnŚ
  3. „Płakałem jak bóbr”. Olek Sikora zakończył pracę na planie programu „Czas na przebój”

Źródło: Plotek

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl