Marcin Meller z żoną tworzy wspaniały związek. Wspólnie napisali książkę, która podbiła serca czytelników, a niedawno doczekała się wznowienia. Połączyła ich miłość do Gruzji i literatury. Kim jest Anna Dziewit-Meller, piękna żona dziennikarza?

Znane pary wciąż wzbudzają zainteresowanie. Szczególnie wtedy, gdy łączą w sobie inteligencję, klasę i zamiłowanie do literatury. Tak jest w przypadku popularnego dziennikarza, który związany jest ze stacją TVN. Jaki związek zbudował Marcin Meller z żoną?

Kim jest Anna Dziewit-Meller?

Anna Dziewit-Meller to prawdziwa kobieta renesansu. Czego się nie dotknie, od razu zamienia się w złoto. W 2016 otrzymała nominację Nagrody Grand Press za  wywiad przeprowadzony z babcią, Anną Podstawką-Dziewit, ginekolożką. Dziewit-Meller jest autorką kilku powieści: Disco, Góra Tajget oraz Damy, Dziewczyny, dziewuchy. Historia w spódnicy.

Szerokiej publiczności dała się poznać jako założycielka kobiecego zespołu Andy, z którym koncertowała od 2001 roku. Zespół osiągał zagraniczne sukcesy. W latach późniejszych Dziewit-Meller skupiła się na pisarstwie. Razem z Agnieszką Drotkiewicz wydałą zbiory wywiadów Głośniej! Rozmowy z pisarkami oraz Teoria trudnia i inne. Wraz z mężem wydała książkę Gaumardżos, opowieści z Gruzji, w której dzielą się miłością do tego wyjątkowe kraju. 

Anna Dziewit-Meller rozwija się na kilku płaszczyznach. Pisarka tworzy kanał internetowy BUK BUK poświęcony literaturze. Dziewit-Meller prowadzi rozmowy z polskimi i zagranicznymi pisarzami, poleca i recenzuje wartościowe książki i wspiera literaturę. 

Marcin Meller z żoną 

Para pobrała się w 2007 roku w Gruzji. Owocem ich miłości jest dwójka dzieci — córka Barbara i syn Gustaw. 

Warto śledzić media społecznościowe zarówno dziennikarza, jak i pisarki. W dobie internetu bardzo trudno jest znaleźć wartościowe treści, jednak w tym przypadku małżeństwo stanowi wyjątek. Na Instagramie Marcina Mellera odnajdziemy wiele pozycji książkowych, na które warto zwrócić uwagę. Dziennikarz regularnie publikuje wiersze i przyczynia się do szerzenia kultury wysokiej. Podobnie jest w przypadku jego żony. Anny Dziewit-Meller. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

marcin meller z żoną
instagram.com @marcin_meller_arbuz

Marcin Meller z żoną wygląda wspaniale! Od razu widać, że tych dwoje łączy silna więź. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułEwa Krawczyk to największa miłość Krzysztofa Krawczyka. Brał z nią ślub TRZYKROTNIE!
Następny artykułAnna Dereszowska z partnerem. Kim jest Daniel Duniak? [ZDJĘCIA]