Marcin Prokop swoim poczuciem humoru skradł serca wszystkich Polaków. Jest niesamowicie pozytywną osobą, która uśmiechem zaraża wszystkich ludzi. Jak przyznaje, wszystko dzięki temu, że ma u swego boku wspaniałą żonę, która wzbudziła w nim ogromną chęć łapania życia pełnymi garściami.

Marcin Prokop to dziennikarz, który właśnie skończył 40 lat. W tym wieku mężczyzn często dopada kryzys wieku średniego, jednak żona dba o to, aby Marcina ta przypadłość nie dotknęła. Wprowadza w jego życie takie atrakcje, że każdy facet może mu ich pozazdrościć. Która partnerka zaproponowałaby swemu mężowi wyprawę marzeń po USA Mustangiem? Właśnie, żona Marcina – Maria! Czeka go niesamowita przygoda 😉 😉

Marcin Prokop wyjechał w podróż marzeń

Dwa tygodnie temu dziennikarz wyleciał do USA, aby przeżyć samotną wyprawę. Marcin chce przejechać Fordem Mustangiem amerykańskie wybrzeże, co spotkało się nie z krytyką małżonki, ale z fascynacją. Maria nie kryje, że jest niesamowicie dumna ze swojej drugiej połówki.

– Mogę tylko współczuć tym, którzy wolą mieć w domu muzeum geologiczne niż żywego faceta. W końcu dużo wyrozumiałości potrzeba do kanapowych skamielin, których jedyną życiową pasją jest pilot od telewizora oraz puszka browaru – wyjawia Prokop.

Warto zaznaczyć, że Marcin na początku swojej znajomości z żoną, nie był tak spontaniczny. Dziennikarz uwielbiał mieć wszystko z góry zaplanowane, a swój wolny czas wolał spędzać w samotności. Jego życie wywróciło się do góry nogami, kiedy poznał swoją żonę. To ona po powrocie ze studiów, które odbywała w USA, wykazywała się odrobiną szaleństwa i natychmiast wprowadziła zmiany w życiu Marcina.

Spontaniczność partnerki zaimponowała Prokopowi i od razu zrozumiał, że Maria to kobieta, z którą chciałby spędzić resztę swojego życia. Para po trzech latach związku powitała na świecie swoją córeczkę – Zosię, a w 2011 roku Marcin i Maria wzięli ślub, który odbył się w Portugalii.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Katarzyna Cichopek atakuje: „Czułam się zaszczuta przez media!”
  2. Siostry Godlewskie zaśpiewały dla Andrzeja Dudy. Internauci BEZLITOŚNI
  3. Najsłynniejsza polska artystka okazała się biseksualna. Zmarła podczas snu

Źródło: fakt.pl