Marta Kaczyńska
fot. TRICOLORS/East News

Sensacyjne doniesienia o Marcie Kaczyńskiej. Marzyła o tym od dawna, tygodnik potwierdza

Sensacyjne doniesienia o córce tragicznie zmarłej pary prezydenckiej. Jeden z tygodników niedawno potwierdził, że marzenie Marty Kaczyńskiej już niedługo może się spełnić. Jak informuje „Dobry Tydzień”, jej mąż Piotr Zieliński postanowił urządzić siedlisko między Mikołajkami a Giżyckiem, aby w ten sposób spędzać więcej czasu z rodziną, która na stałe mieszka w Sopocie.

Marta Kaczyńska i jej mąż postawili sobie wyzwanie, któremu trudno jest sprostać. Życie na dwa domy to niemałe trudności. Piotr na co dzień pracuje w Warszawie, gdzie czuwa nad interesami, a Marta mieszka z dziećmi w Sopocie.

Marta Kaczyńska spełni marzenie?

Gdy tylko jej ukochany ma wolne, pakuje się i zabiera do Sopotu, aby chociaż przez chwilę pobyć u boku wybranki swojego serca oraz dzieci. W ten sposób z pewnością odciąża również Martę, która ma wiele obowiązków. Niejedna mama wie, że przy trójce dzieci nie można się nudzić.

Jak zdradza „Dobry Tydzień”, Marta Kaczyńska chce, aby jej mąż Piotr w większym stopniu, niż do tej pory, angażował się w życie rodzinne. W końcu każdy z nas chce dzielić wszystkie troski i radości z najbliższą nam osobą.

Marta ze Stasiem i córkami mieszkają w Sopocie, a swojego tatę widują tylko w wolne dni. Para już od dawna zastanawia się, jak lepiej zorganizować swój rodzinny czas, aby mogli być szczęśliwsi.

Wszystko wskazuje na to, że w końcu udało im się znaleźć złoty środek. Jak informuje „Dobry Tydzień”, Piotr postanowił urządzić siedlisko między Mikołajkami a Giżyckiem. W ten sposób będzie mógł częściej pojawiać się w domu w Sopocie.

Marta Kaczyńska z pewnością nie może się doczekać, aż wspólnie rozpoczną nowy etap w życiu. W końcu uda im się połączyć życie na dwa domy.

Marta Kaczyńska: dzieci

Marta Kaczyńska ma trójkę dzieci: Ewę, Martynę i małego Stasia. Trzeba przyznać, że córka pary prezydenckiej nie miała zbyt dużego szczęścia w miłości.

Trzykrotnie wychodziła za mąż, a jej obecnym mężem, z którym wzięła ślub cywilny, jest przedsiębiorca Piotr Zieliński. W 2018 roku para doczekała się synka Stasia.

Z poprzedniego małżeństwa Marta Kaczyńska ma jeszcze dwójkę starszych córek. Ewa jest już prawie dorosła i niedługo skończy 18 lat, dlatego nastolatka musi jeszcze bardziej skupiać się na nauce. Z pewnością nie ułatwia jej tego zdalne nauczanie.

Druga pociecha Kaczyńskiej, Martyna, rośnie nam na prawdziwą mistrzynię konnej jazdy. Nie pierwszy raz słyszymy o tym, że córka Marty pasjonuje się jeździectwem, w którym odnosi spore sukcesy.

Dlatego z pewnością ma sporo treningów w ciągu tygodnia, a jej mama chce bywać na każdym z nich, aby pokazywać córce, że przy niej jest i ją wspiera.

Myślicie, że uda im się wszystko ułożyć tak, jak to planują?

Zobacz zdjęcia:

Marta Kaczyńska
fot. TRICOLORS/East News

Marta Kaczyńska od dawna marzyła o tym, aby jej mąż spędzał więcej czasu z nią i dziećmi.

marta kaczyńska
Fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Teraz jej marzenie może się spełnić.

marta kaczyńska
instagram.com/mmkaczynska

Jak informuje „Dobry Tydzień”, Piotr postanowił urządzić siedlisko między Mikołajkami a Giżyckiem.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Dobry Tydzień

 

Poprzedni artykułKiedy otwarcie restauracji i barów? Premier Morawiecki odpowiedział, Polacy czekali na te słowa
Następny artykułFatalna wiadomość gruchnęła nagle. Nie żyje jedna z najważniejszych aktorek, chorowała na COVID-19
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl