Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Martyna Wojciechowska jest coraz odważniejsza. Pokazała na Instagramie prywatną fotografię
Marta Kulik
Marta Kulik 29.12.2019 10:42

Martyna Wojciechowska jest coraz odważniejsza. Pokazała na Instagramie prywatną fotografię

martyna wojciechowska
instagram.com/martyna.world/

Martyna Wojciechowska coraz więcej pokazuje w sieci. Jeszcze do niedawna unikała prywaty w mediach społecznościowych, a zdjęcia z partnerem trafiały wyłącznie do rodzinnego albumu. Okres świąteczny sprawił, że chętniej dzieli się szczegółami dotyczącymi jej relacji z ukochanym!

Martyna Wojciechowska należy do gwiazd, które chronią swoją prywatność. Od czasu do czasu jedynie publikuje zdjęcia z córką, która jest jej oczkiem w głowie. Fotografie z partnerem były jednak rzadkością i dotychczas tylko raz fani mogli zobaczyć romantyczne zdjęcie. Z okazji świąt podróżniczka postanowiła złamać swoją zasadę.

Z kim jest Martyna Wojciechowska?

Martyna Wojciechowska jest z Przemkiem Kossakowskim, podróżnikiem znanym z programów stacji TTV. 47-latek zdradził, że to właśnie dzięki pracy poznał swoją ukochaną. Pierwszy raz zobaczyli się w… studiu Dzień dobry TVN.

– Realizowałem odcinek jednego ze swoich programów. Podaliśmy sobie dłonie, spojrzeliśmy w oczy i wyraziliśmy zdziwienie, że przez pięć lat się nie poznaliśmy. Dałem Martynie swój numer telefonu, licząc, że zrewanżuje się tym samym, ale ona zdaje się, miała inne zdanie na ten temat. Zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie – wyznał w rozmowie z magazynem Twój Styl.

Martyna Wojciechowska nie odezwała się do nowo poznanego mężczyzny, a do ponownego spotkania doszło dopiero pół roku później. Gwiazda bała się, że nowy partner nie poradzi sobie z jej stylem życia i nie podoła wychowywaniu jej dorastającej córki.

Martyna Wojciechowska: zdjęcie z partnerem

W święta na profilach Martyny Wojciechowskiej pojawiły się zaskakujące fotografie. Najpierw fani mogli zobaczyć jej córkę przytulającą się do Przemysława Kossakowskiego, a później wyjątkowe zdjęcie całej trójki.

Zakochani i 11-letnia Marysia odpoczywają na nartach we Włoszech. To właśnie tam powstała fotografia, która zachwyciła internautów. Mają nadzieję, że po nowym roku gwiazda równie chętnie będzie publikowała takie zdjęcia.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

MARTYNA WOJCIECHOWSKA

Martyna Wojciechowska po raz pierwszy pokazała zdjęcie z partnerem i córką.

martyna wojciechowska

Córka podróżniczki zaakceptowała jej ukochanego.

ZOBACZ TEŻ:

  1. W Boże Narodzenie zmarła 15-letnia Gabrysia. Na jej leczenie Polacy uzbierali 4 miliony złotych
  2. W czasach PRL-u święciła triumfy. Co się stało z kultową gwiazdą?
  3. Nie żyje wybitna Polka. Była słynną tancerką, zachwycała cały świat
  4. Rzucił kochankę i wrócił do żony. 9 miesięcy później kobieta przysłała mu bardzo dziwną pocztówkę
  5. Nastolatka zginęła w wypadku samochodowym. Kilka minut wcześniej wysłała wiadomość powodującą ciarki na plecach
  6. Viki Gabor po raz pierwszy pokazała swojego brata! Prawdziwy adonis, dziw bierze, czym się zajmuje