Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Martyna Wojciechowska: tatuaże to jej pasja. Co oznaczają?
Redakcja Lelum.pl
Redakcja Lelum.pl 30.12.2018 16:53

Martyna Wojciechowska: tatuaże to jej pasja. Co oznaczają?

martyna wojciechowska
instagram.com @martyna-world

Martyna Wojciechowska: tatuaże stanowią ważny element w życiu znanej podróżniczki. Potrzeba dekorowania ciała urosła do rangi sztuki i nic dziwnego, że coraz więcej gwiazd się na nie decyduje. Co oznaczają tatuaże Martyny Wojciechowskiej? Ile ich ma? Odpowiedzi znajdziecie w tym artykule!

Martyna Wojciechowska: tatuaże są jej wyjątkową ozdobą! Tatuowanie to forma modyfikacji ciała, w której pod skórą właściwą zostaje umieszczony tusz, który zmienia napigmentowanie skóry. Martyna Wojciechowska od wielu lat odkrywa najbardziej tajemnicze zakątki ziemi, a jej program Kobieta na krańcu świata bije rekordy popularności. Gwiazda jest inspiracją dla wielu kobiet. Spełnia marzenia i za każdym razem udowadnia, że niemożliwe nie istnieje. Ze swoich licznych podróży przywozi wiele pamiątek, a z niektórymi jest związana na stałe, bowiem tatuowanie jako forma ekspresji jest podróżniczce bardzo bliska. Jakie tatuaże ma Martyna Wojciechowska?

Jakie tatuaże ma Wojciechowska?

W rozmowie z Faktem Martyna Wojciechowska przyznała, że tatuaże nie są dla niej jedynie obrazkami, to coś znacznie więcej. To rodzaj wyjątkowego komunikatu. Tatuaże ułatwiają zapamiętanie ważnych momentów w życiu, zyskują miano symboli. Kobieta otwarcie mówi o swoich obrazach namalowanych na ciele.

Z dumą prezentuje tatuaże, które możemy zobaczyć na jej zdjęciach umieszczonych na Instagramie. Podróżniczka ma kilka tatuaży: różę wiatrów na kostce, wilka na plecach, skrzydła na przedramionach, tekst na lewym przedramieniu, współrzędne geograficzne na lewym ramieniu, skrzydło na ramieniu oraz napis na nadgarstku. Czy pojawią się kolejne obrazy na ciele gwiazdy TVN? 🙂

Martyna Wojciechowska: tatuaże

Martyna Wojciechowska uważa, że tatuaże nie są wyłącznie ozdobą ciała, tylko sposobem na wyrażenie siebie. Własną osobowość można eksponować w różnoraki sposób, a tatuowanie jest na to najlepszym sposobem.

44-letnia podróżniczka, która jakiś czas temu adoptowała Kabulę, pochodzącą z Tanzanii, której poświęcono jeden z odcinków kultowego już programu Kobieta na krańcu świata.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

martyna wojciechowska: tatuaże

Martyna Wojciechowska chętnie dzieli się zdjęciami z życia codziennego na swoich mediach społecznościowych.

martyna wojciechowska: tatuaże

Podobają wam się tatuaże słynnej podróżniczki?

martyna wojciechowska: tatuaze

Martyna Wojciechowska przemierzyła niemal cały świat!

martyna wojciechowska: tatuaże

Martyna Wojciechowska: tatuaże stanowią u podróżniczki sposób ja wyrażenie własnego ”ja”.

martyna wojciechowska: tatuaże

Ozdabianie ciała jest znane od wieków.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Małgorzata Rozenek: waga gwiazdy zadziwia. Jest lekka jak piórko!
  2. Maryla Rodowicz: sylwester 2018 będzie pełen niespodzianek. Gwiazda obiecała prawdziwe show
  3. Barbara Kurdej Szatan: dziecko gwiazdy pójdzie w ślady mamy? 6-letnia Hania ma wielki talent

źródło: fakt.pl