Martyna Wojciechowska: wykształcenie podróżniczki robi niesamowite wrażenie. Niewiele osób wie, że gwiazda TVN jest bardzo wykształconą kobietą – znana ze swojego hitowego programu Kobieta na krańcu świata, Martyna Wojciechowska kończyła poważny i prestiżowy kierunek. 

Najpopularniejsza polska podróżniczka jest wszechstronnie uzdolniona. Do tej pory kojarzona z bardziej męskimi zainteresowaniami takimi jak: motoryzacja czy ekstremalne wspinaczki zaskakuje swoją edukacją. Martyna Wojciechowska: wykształcenie dziennikarki może zdziwić niejednego fana podróżniczki. To bardzo mądra kobieta.

Martyna Wojciechowska: wykształcenie robi wrażenie

Wojciechowska jest absolwentką XXII Liceum Ogólnokształcące im. Jose Marti w Warszawie. Ponadto, podróżniczka może pochwalić się bogatym wykształceniem wyższym. W związku z tym, że jest bardzo ambitną osobą jeden kierunek i specjalizacja okazał się niewystarczający. Martyna Wojciechowska zdobywała wykształcenie wyższe na kilku różnych płaszczyznach. Posiada dyplom z ekonomi, ale to nie wszystko, co ma do zaoferowania w swoim CV.

Martyna Wojciechowska zaocznie studiowała zarządzanie i marketing, gdzie zdobyła specjalizację w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Ta ostatnia umiejętność z pewnością przydała jej się w zarządzaniu redakcją polskiego wydania National Geographic oraz National Geographic Traveler. Od 2007 do 2017 roku była redaktor naczelną obu tych podróżniczych magazynów. W 2005 roku obroniła z wyróżnieniem pracę końcową na podyplomowych studiach MBA w Polish Open University (Wyższej Szkole Zarządzania). To do tej pory tytuł, jakim mogą pochwalić się tylko nieliczni.

Co to jest MBA?

Studia MBA są wciąż jednymi z najbardziej prestiżowych. MBA to skrót od Master of Business Administration, tytułu, jaki zdobywa się po dwuletnich studiach podyplomowych. MBA to zaawansowane studia skierowane do najbardziej ambitnych osób, chcących w przyszłości piastować kierownicze stanowiska, zarządzać średnimi i dużymi firmami, aspirujących do bycia menedżerami różnego stopnia. Celem takich studiów jest przygotowanie przyszłych menedżerów do zrobienia kariery nie tylko na matczynym rynku, a również na zagranicznym. Absolwenci MBA mają bardzo wysokie kwalifikacje, a także umiejętności praktyczne, które pozwalają odnaleźć się na trudnym rynku biznesu. 

Na studia MBA jest bardzo trudno się dostać. Nie wystarczy tylko mieć wykształcenie na poziomie magistra. Często przyjmowane są osoby, które mają już za sobą doświadczenie w zarządzaniu organizacjami czy w prowadzeniu własnej działalności. Martyna Wojciechowska prawdopodobnie jest jedyną gwiazdą w Polsce, posiadającą taki dyplom. Czapki z głów!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mieszkanie Martyny Wojciechowskiej wygląda jak hinduska świątynia. Jest niesamowite
  2. Czy Margaret jest w ciąży? Ujawniła więcej niż chciała
  3. Barbara Kurdej-Szatan pójdzie na randkę, za którą tajemniczy mężczyzna zapłacił 42 tys.
  4. Alicja Bachleda-Curuś otrzymała nagrodę w USA! Gratulujemy

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Martyna Wojciechowska: wykształcenie
instagram.com/martyna.world

Martyna Wojciechowska jest najbardziej znaną podróżniczką w Polsce.