Martyna Wojciechowska: mieszkanie podróżniczki robi olbrzymie wrażenie! Widać w nim inspirację różnymi kulturami, zwłaszcza azjatyckimi. Jak prezentują się wnętrza apartamentu? Postanowiłyśmy to sprawdzić i jesteśmy zachwycone – mieszkanie Martyny Wojciechowskiej przypomina indyjską świątynię pełną skarbów przywiezionych z odległych zakątków świata. 

Gwiazda pilnie strzeże swojej prywatności i nie wpuszcza zbyt często obserwatorów do swojego życia prywatnego, jednak od czasu do czasu na swoim profilu na Instagramie zdarza jej się opublikować zdjęcia, na którym widz może dostrzec fragmenty mieszkania urządzonego w stylu orientalnym. Znana podróżniczka nie tak dawno pokazała wnętrza swojego luksusowego apartamentu w Kulisach Sławy w programie Uwaga, emitowanego w telewizji TVN. Sprawdźmy, jak mieszka lubiana podróżniczka.

Martyna Wojciechowska: mieszkanie gwiazdy robi niesamowite wrażenie

Wojciechowska posiada 220-metrowy apartament w samym sercu Warszawy, na Żoliborzu. Gwiazda przyznała, że inspiracją do urządzenia swoich czterech kątów były jej liczne podróże, z których często przywozi poszczególne elementy wystroju wnętrz i egzotyczne dodatki o orientalnym charakterze. 

44-letnia podróżniczka zdradziła kilka sekretów dotyczących jej mieszkania: 

– Prawie jak w Azji, choć prawie robi wielką różnicę, a konkretnie prawie jak w Indiach. Te drzwi przyjechały z Radżastanu, czyli z północnych Indii. W ogóle dużo jest takich elementów — Indie, Nepal i Indonezja. Dobrze się czuję w takim otoczeniu — wyznała 44-letnia podróżniczka. 

Martyna Wojciechowska pochwaliła się również czaszką, którą dostała od indonezyjskiego szamana, która ma odstraszać złe duchy. W apartamencie Martyny aż roi się od unikalnych przedmiotów o orientalnym charakterze. Podobają wam się takie wnętrza? My jesteśmy zachwycone! 

ZOBACZCIE MIESZKANIE MARTYNY:

Zobaczcie niezwykle oryginalne wnętrza mieszkania Martyny Wojciechowskiej w filmie! Robią wrażenie, prawda? 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułAnja Rubik startuje z nowym programem o edukacji seksualnej. Wezmą w nim udział największe gwiazdy
Następny artykułPromocja w Hebe 2 + 2. Sprawdź, co warto kupić