Martyna Wojciechowska miała wypadek! Podczas kręcenia nowego sezonu programu Kobieta na krańcu świata, gwiazda odniosła dość poważne obrażenia. Wojciechowska pokazała obrażenia po wypadku na swoim instagramie.

Praca Martyny Wojciechowskiej nie należy do najłatwiejszych, a zagrożenia czyhają na każdym kroku. W ciągu swojej kariery podróżniczka niejednokrotnie musiała mierzyć się z niedogodnościami i kontuzjami. Praca dziennikarki niejednokrotnie odbywa się w trudnych warunkach, w których łatwo o kontuzje i obrażenia! Martyna Wojciechowska wypadek na planie pokazała na swoim instagramie. 

Martyna Wojciechowska: wypadek na planie

Gwiazda nie po raz pierwszy uległa obrażeniom związanym z zagrożeniami swojej pracy. Podczas podróży wielokrotnie zdarzały się odparzenia, siniaki i zadrapania, podróżniczka ma także za sobą poważniejsze wypadki. Podczas kręcenia programu Misja Martyna w 2004 roku gwiazda uszkodziła sobie kręgosłup. W wypadku zginął także jej przyjaciel i operator, Rafał Łukaszewicz. Dziennikarka bardzo przeżyła jego śmierć.

Co tym razem przytrafiło się Martynie? Podróżniczka opublikowała filmik z wypadku na swoim instagramie, załączyła również zdjęcia odniesionych obrażeń. Nie wygląda to dobrze! Gwiazda swój post opatrzyła żartobliwym opisem:

– Kocham moją pracę i nie zamieniłabym jej na żadną inną, ale o sukienkach chyba mogę zapomnieć????????????Myślicie, że do wesela się zagoi? ????

Wypadek Martyny Wojciechowskiej

Martyna Wojciechowska wypadek na planie programu Kobieta na krańcu świata uwieczniła i opublikowała na instagramie. Na filmiku widzimy, jak dziennikarka, stojąc na pomoście wyraża swoje obawy co do trwałości konstrukcji. Wojciechowska nie zdążyła dokończyć zdania, kiedy most pod jej stopami po prostu się złamał i noga utknęła pomiędzy resztą desek. Choć wypadek nie wyglądał na bardzo poważny, był z pewnością bolesny. Wystarczy spojrzeć na załączone zdjęcia obrażeń! Na nogach Martyny widnieją potworne siniaki. Podróżniczka nie kryła rozbawienia, mimo że rany wyglądają na bolesne. Dziennikarka wyraziła obawę, czy na pewno do wesela się zagoi. Życzymy zdrowia!

ZOBACZCIE OBRAŻENIA MARTYNY WOJCIECHOWSKIEJ:

martyna wojciechowska
youtube.com @tvnpl

Martyna Wojciechowska nie boi się wyzwań i wielokrotnie pokazała, że się nie poddaje.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułKim jest żona Cezarego Żaka? To niezwykle piękna aktorka
Następny artykułOjciec Edyty Herbuś opuścił rodzinę, gdy była mała? Gwiazda bardzo to przeżyła
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.