Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Agnieszka Kaczorowska zlinczowana przez inne matki. Jej mąż nie wytrzymał i stanął w jej obronie
Michał Włoch
Michał Włoch 28.01.2020 14:36

Agnieszka Kaczorowska zlinczowana przez inne matki. Jej mąż nie wytrzymał i stanął w jej obronie

mąż
screen youtube.com/Agnieszka Kaczorowska-Pela

Mąż Agnieszki Kaczorowskiej to prawdziwy skarb. Gdy gwiazda umieściła na Instagramie wpis, po którym spadła na nią krytyka internautów, mogła liczyć na wsparcie ze strony swojego ukochanego. Co się stało?

Agnieszka Kaczorowska stosunkowo niedawno została mamą. Gwiazda wciąż uczy się trudnej sztuki rodzicielstwa, a efektami tej nauki dzieli się ze swoimi fanami na Instagramie. Jej najnowszy wpis stał się niestety obiektem internetowego hejtu. Aktorka i tancerka nie jest jednak sama oku medialnego cyklonu – wspiera ją kochający mąż.

Agnieszka Kaczorowska skrytykowana

Gwiazda zamieściła w sieci wpis, w którym opowiada o świadomym macierzyństwie, które wiąże się z podejmowaniem odpowiednich dla dziecka decyzji. Jej wpis nie przypadł jednak do gustu internautkom…

Czuję się świadomą mamą, a na pewno taką, która ciągle się rozwija i edukuje, aby zwiększać swoją świadomość. Każdy mój wybór, który dotyczy Emi, jest przemyślany. Od ubranek, przez zabawki, aż po kosmetyki do codziennej pielęgnacji. Właśnie dlatego od początku wybieram naturalne produkty – rozpoczęła swój wpis gwiazda.

Te zdania nie brzmią zbyt kontrowersyjnie. Co rozsierdziło więc osoby, które zobaczyły zdjęcie? Nawet nie fakt, że cały wpis jest tak naprawdę reklamą środków do pielęgnacji. Internetowe mamy uznały, że Agnieszka Kaczorowska promuje fałszywy obraz macierzyństwa – na szczęście z pomocą przyszedł jej mąż, Maciej.

Mąż Agnieszki Kaczorowskiej na ratunek

Internautki miały za złe aktorce jej mentorski ton, oraz to, że ich zdaniem macierzyństwo nie wygląda tak jak na zdjęciach z Instagrama Agnieszki Kaczorowskiej.

Pokaż prawdziwe uroki macierzyństwa. Wory pod oczami, brak czasu na ubranie się lub makijaż, ciężkie chwile. A nie życie jak w bajce. Kto w to uwierzy, że ZAWSZE jest jak w bajce? – zapytała retorycznie jedna z fanek w komentarzu przytoczonym przez jastrzabpost.pl.

To nie był jedyny negatywny komentarz – w podobnym tonie wypowiedziało się wiele innych mam-internautek. Jak donosi portal jastrzabpost.pl, do akcji wkroczył mąż gwiazdy, Maciej Pela, który bronił swojej żony w dyskusji z fanami, gdzie zaznaczył, że jego żona ma czas na bycie wypoczętą mamą, ponieważ w obowiązkach macierzyńskich wspiera ją nie tylko on sam, ale też babcia małej Emilki.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mąż

Wpis Agnieszki Kaczorowskiej wywołał burzę w mediach społecznościowych.

mąż

Z pomocą gwieździe pospieszył jej mąż, Maciej Pela.

mąż

Partner aktorki zaznaczył, że dzielą się obowiązkami macierzyńskimi.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Albert Wójcik – przedsiębiorca i twórca inicjatywy STOP Sadystom
  2. Biznesinfo – portal biznesowy grupy mediowej Iberion
  3. Iberion – grupa mediowa przyszłości
  4. Pikio – flagowy portal grupy mediowej Iberion

Źródło: jastrzabpost.pl