Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kate Middleton pociesza Meghan Markle po aferze z ojcem
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 03.08.2018 12:21

Kate Middleton pociesza Meghan Markle po aferze z ojcem

Instagram

Meghan Markle przechodzi bardzo ciężkie chwile. Od kiedy do informacji publicznej trafiła wiadomość o ślubie Meghan z księciem Harrym, rodzina robi wszystko, aby zepsuć jej wizerunek. Księżna Sussex jest przygnębiona wszystkimi sytuacjami, zwłaszcza awanturą z ojcem, jednak na szczęście ma wspaniałe wsparcie. Kate Middleton robi wszystko, aby pocieszyć Meghan! 

Rodzina Meghan sprawia księżnej Sussex wiele problemów. Piękna Markle, od kiedy stała się narzeczoną księcia Harrego musiała stawić czoła bardzo nieprzyjemnym doniesieniom, które wypływały z ust jej rodziny. Thomas Markle podzielił się z mediami, że jego córka robi wszystko, aby odciąć go od siebie, a nawet chciałaby, aby umarł. Po wszystkich incydentach, których dopuściła się rodzina Markle, ciężko wierzyć w ich jakiekolwiek słowa, jednak księżna Sussex podobno jest bardzo przygnębiona faktem, że rodzina tak bardzo próbuje utrudnić jej życie i działać na jej niekorzyść.

Meghan Markle przyjaźni się z Kate Middleton?

Okazuje się, że w tych trudnych chwilach Kate Middleton bardzo wspiera Meghan Markle. Podobno Kate doskonale wie, z jakim trudem musi zmagać się księżna Sussex, kiedy media biorą pod lupę całą rodzinę i często publikują fałszywe informacje, które nie są prawdą. Sytuacja, która dotknęła Meghan bardzo zbliżyła do siebie księżny, które są ze sobą w stałym kontakcie i chętnie spotykają się na herbatę. Co ciekawe, są ze sobą w stałym kontakcie telefonicznym.

– Kate doskonale zdaje sobie sprawę z tego, przez co przechodzi Meghan. Jej rodzina także była kiedyś pod lupą tabloidów i wie, że to nie jest miłe. Wkłada dużo pracy w to, żeby być miłą dla Meghan i się o nią troszczyć. Są zupełnie różne, ale znalazły wspólny język – wyznał informator w rozmowie z Vanity Fair.

Książę Harry jest podobno bardzo szczęśliwy, że Meghan i Kate się zaprzyjaźniły. Okazało się, że obydwie mają ze sobą wiele wspólnego, a Kate chętnie dzieli się z Meghan cennymi radami. Niedawno poleciła jej kilku projektantów, a Markle bierze sobie jej rady do serca i księżną Sussex mogliśmy podziwiać w kreacjach od Emilii Wickstead, którą Middleton bardzo ceni.

– Rozmawiają często przez telefon. Starają się widywać przynajmniej raz w tygodniu, czasem z Harrym, a czasami Meghan idzie sama. Kate jest bardzo zajęta przy trójce dzieci, ma też swoją grupę znajomych, ale naprawdę się stara. Bardzo jej współczuje w związku z tym, co w tej chwili dzieje się w jej relacjach z ojcem – dodała bliska osoba rodziny królewskiej.

Trzeba przyznać, że troska Kate Middleton jest urocza. Wspaniale, że Meghan ma oparcie w tak trudnych chwilach. Myślicie, że rodzina Meghan kiedyś przestanie ją oczerniać w mediach?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

meghan markle
meghan markle
meghan markle

ZOBACZ TEŻ:

  1. Marina świętuje pierwszy miesiąc Liama. Dostał słodki prezent
  2. Siostry Kardashian w odważnej kampanii Calvin Klein
  3. Fani przecierają oczy ze zdumienia! Michał Szpak w krótkich włosach

Źródło: pudelek.pl