Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wiemy, co Meghan wyszeptała do ucha księcia Harry’ego przed pocałunkiem
Kamil Ciszek-Skwierczyński
Kamil Ciszek-Skwierczyński 20.05.2018 11:46

Wiemy, co Meghan wyszeptała do ucha księcia Harry’ego przed pocałunkiem

Meghan Markle
youtube.com

Uroczysty książęcy ślub mamy już za sobą. Tuż po godz. 13:30 książę Harry i Meghan Markle powiedzieli sobie sakramentalne „tak”. Tej uroczystości przyglądał się cały świat. Do pocałunku młodej pary doszło zaraz po opuszczeniu kaplicy św. Jerzego. Spontaniczny gest poprzedziły słowa, które wzruszają do łez. 

Książęca para na początku uroczystości wysłuchała czytań z pisma świętego, później niezwykle żywiołowej homilii. Uroczystość pełna była tradycyjnych gestów i historycznych nawiązań. W końcu doszło do złożenia przysiąg małżeńskich i założenia obrączek.

Po uroczystości młoda para opuściła kaplicę św. Jerzego i wyruszyła na objazd po okolicy, by pokazać się całej społeczności brytyjskiej. Nim to jednak nastąpiło – w drzwiach kapicy, zaraz po jej opuszczeniu młode małżeństwo po raz pierwszy po ślubie się pocałowało.

Wzruszające słowa książęcej pary

Brytyjski portal The Mirror na żywo relacjonował całe wydarzenie. Do słów, które wypowiadała Meghan Markle i książę Harry podczas intymnej ceremonii zaślubin, dotarł brytyjski tabloid. Jak twierdzi, przeanalizował ruchy ust książęcej pary i na ich podstawie ustalił, jakie słowa padły.

W ten szczególny dzień, gdy książę Harry stał przy ołtarzu czekając na swoją przyszłą żonę, wyglądał na całkowicie oszołomionego. Kiedy ta przyszła do niego miał wyszeptać do niej: „Wszystko w porządku? Wyglądasz niesamowicie. Tęskniłem za tobą„. Meghan podziękowała mu za te słowa. Wzruszające, prawda?

Wedle ustaleń brytyjskiego portalu, książę Harry miał powiedzieć swojej przyszłej żonie także, że „Sra w gacie” ze stresu przed całą ceremonią. Słowa te jednak nie zostały przez nikogo potwierdzone.

Did Harry really say “I’m shitting it”? ? There’s a lot wrong with the whole set up of the Royal’s but him and William have done a-ok ??

— Katie Jayne (@MissKatieJayne_) 19 maja 2018

Meghan Markle – wzruszające słowa

Tuż po wyjściu z kaplicy św. Jerzego doszło do pocałunku. Co Meghan powiedziała do księcia Harrego? Na schodach na zewnątrz Meghan zwróciła się do Harry’ego i powiedziała: „Pocałujmy się teraz„. Harry odpowiedział „tak” i doszło do najpiękniejszego punktu całej ceremonii – romantycznego pocałunku.

Małżeństwo pocałowało się niezwykle delikatnie i subtelnie. Widać w ich pocałunku, jak bardzo się kochają. Widać jednak także umiłowanie do tradycji i pragnienie, by swoim pocałunkiem nie wywołać skandalu.

Zobacz wideo:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kryzys w życiu Lewandowskich. Wcale nie jest tak doskonale…
  2. Kobiety walczą o serce Tomasza Komendy. „Zostawiam swój telefon i zdjęcia”
  3. Popek przerywa karierę? Boi się o swoje życie
  4. ALEŻ WPADKA! Godlewska pokazała jak naprawdę wygląda jej SZTUCZNY BIUST
  5. Jest źle z Bożeną Dykiel! Lekarze nie mają wątpliwości