Mężczyzna wytatuował sobie na twarzy Rihannę. Aaron Carter, bo o nim mowa, to znany muzyk, który regularnie szokuje fanów swoimi dziwacznymi zachowaniami. Tym razem na Instagramie zrelacjonował tatuowanie swojej twarzy. Interweniowała policja. 

Tatuaże gwiazd zawsze budzą niemałe emocje wśród internautów, jednak tatuaż, jaki zrobił sobie Aaron Carter, przechodzi wszelkie wyobrażenia. Mężczyzna wytatuował sobie na twarzy Rihannę, a cały proces zrelacjonował w mediach społecznościowych. To kolejny wybryk gwiazdora. 

Mężczyzna wytatuował sobie Rihannę na twarzy

Aaron Carter znany jest w mediach ze swoich nieprzewidywalnych zachowań. Niestabilny emocjonalnie mężczyzna opowiedział o swoim złym stanie zdrowia psychicznego. Ostatnio znowu zaskoczył swoich fanów, gdy wytatuował obie na twarzy podobiznę Rihanny.

Muzyk opublikował na Instagramie nagranie, podczas którego widzimy, jak powstaje dzieło na jego twarzy. Co więcej, podczas transmisji wykonania tatuażu, dwukrotnie dom Cartera odwiedziła policja, którą jak się okazuje, wezwali zaniepokojeni fani. Mimo interwencji policja po krótkiej rozmowy opuściła posiadłość muzyka. Sam Carter jest wyraźnie zadowolony z tatuażu, co możemy wyraził w swoim wpisie na Instagramie. 

– Jestem teraz najważniejszą postacią muzyki. Nie można mi tego odmówić. Spójrzcie na mnie – napisał, prezentując tym samym swoją najnowszą dziarę.Myślicie, że Rihannie spodoba się tatuaż Aarona?

mężczyzna
instagram.com/aaroncarter

Aaron Carter: choroba

Aaron Carter w amerykańskim talk-show The Doctors wyjął worek pełen leków i opowiedział o swoich problemach ze zdrowiem. Na co choruje Aaron Carter? Muzyk choruje na schizofrenię, chorobę dwubiegunową afektywną, depresję maniakalną i nerwicę. W tym samym wywiadzie mężczyzna zaprzeczył plotkom, jakoby w przeszłości zażywał niedozwolone substancje psychoaktywne. Co więcej, muzyk wyznał, że kilka lat temu był uzależniony od leków przeciwbólowych, które przyjmował w związku z wieloma zabiegami dentystycznymi. Z tego powodu w 2017 roku przeszedł odwyk. Dziś stosuje się do zaleceń lekarzy i przyjmuje wyłącznie to, co znajduje się na recepcie.

mężczyzna
instagram.com/aaroncarter

Kim jest Aaron Carter?

Aaron Carter jest amerykańskim piosenkarzem, który w latach 90. świecił triumfy na światowych listach przebojów. Swój debiutancki album nagrał już jako dziewięciolatek, następną wydał cztery lata później. W swojej karierze wydał ich w sumie pięć, a ostatni z nich ukazał się na rynku w 2017 roku.

Życie prywatne mężczyzny było swego czasu równie spektakularne, co jego kariera. W 2002 roku muzyk był związany z Hilary Duff, ówczesną idolką nastolatków, dla której miał rzucić inną gwiazdę, Lindsay Lohan. Związek z Hilary nie przetrwał jednak ze względu na zdradę, której miała się dopuścić. W 2017 roku Aaron Carter wyznał, że pociągają go nie tylko kobiety, więc kto wie, może niedługo muzyk będzie miał chłopaka.

mężczyzna
fot. screen YouTube The Doctors

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wyślą na wakacje do Grecji i jeszcze zapłacą. Biuro podróży oferuje pracę marzeń
  2. Księżna Diana zginęła w wypadku przez taksówkarza? Po latach wychodzą nowe fakty w sprawie
  3. Dziewczyna została skatowana przed szkołą. Uczniowie wszystko nagrali, kibicując napastniczce
  4. Agata Duda w spektakularnej sukni w Belgii. Pierwsza Dama wygląda, jak milion dolarów!
  5. Nie żyje Jan Kobuszewski
  6. Kiedy ksiądz powiedział Ewelinie, ile żąda za udzielenie ślubu, kobieta zdębiała. Takiej chciwości jeszcze nie widziała w swoim życiu
Poprzedni artykułJaka fryzura do kapelusza? Postaw na elegancję i klasę
Następny artykułAnna Przybylska wciąż ma konto na Instagramie. To, co się na nim dzieje jest niesamowite
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.