Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Mama Michała Szpaka zmarła po wieloletniej chorobie. Jego słowa rozczuliły gwiazdę TVN
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 09.01.2020 16:14

Mama Michała Szpaka zmarła po wieloletniej chorobie. Jego słowa rozczuliły gwiazdę TVN

michał szpak
fot. TVN Style, youtube.com

Michał Szpak ze swoją mamą połączony był szczególną więzią. Dlatego kiedy odeszła w 2015 roku, artysta przeżył to szczególnie silnie. O ukochanej kobiecie, która go wychowała, wypowiadał się ze wzruszeniem, w słowach, które wiele osób doprowadziły do łez wzruszenia, wspomniała o tym jedna z gwiazd TVN.

Piosenkarz długo nie mówił o stracie matki. Nawet lata po jej śmierci wspomnienia związane z nią były dla niego niezwykle bolesne. Niedługo po jej śmierci zadedykował jej swój utwór Byle być sobą.

Michał Szpak o mamie: to była wspaniała kobieta

Wywiad ze znanym piosenkarzem przeprowadziła Magda Mołek, prezenterka telewizyjna od 2006 roku nieodłącznie związana z TVN Style. To, w jaki sposób Michał Szpak mówił o swojej zmarłej mamie, prawdziwie wzruszyły kobietę.

— Ogromny wpływ miała na moje życie artystyczne. Jej odwaga, determinacja… To była wspaniała kobieta. Moja mama była niezwykle waleczną osobą, która miała wiele talentów. Pisała wiersze, teksty piosenek, sama tworzyła piosenki, grała w skeczach. Międzyczasie trenowała sztuki walki, miała nawet czarny pas w karate. Kilka razy widziałem ją w akcji — powiedział w tym wywiadzie piosenkarz.

Największa inspiracja Michała Szpaka

Oczywiście, poza tym, że była dla niego ogromną inspiracją, była przede wszystkim ukochaną mamą. Którą poniekąd utracił dwa razy w swoim życiu. Po raz pierwszy, kiedy wyjechała do Włoch, do pracy, kiedy artystka miał zaledwie dziesięć lat. Kilka lat później, w 2015 roku, kobieta zmarła.

— To było jak odcięcie pępowiny. Nagle zmieniło się całe moje życie. Przez to, że wiele lat mieszkała za granicą, wydaje mi się, że ona nadal tam jest. Mam wrażenie, że w każdej chwili mogę wsiąść w samolot i ją odwiedzić. Później uświadamiam sobie, że jej po prostu nie ma — powiedział Michał Szpak w pierwszym dotyczącym jej wywiadzie po jej śmierci, dla magazynu VIVA!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

michał szpak

Michał Szpak wypowiedział się o mamie.

michał szpak

Ma bliskie relacje z rodziną.

michał szpak

Jego słowa wzruszyły gwiazdę TVN.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Objawy raka gardła. Łatwo je pomylić ze zwykłym przeziębieniem
  2. Biedronka, Lidl i Auchan może czekać kryzys. Będzie jeszcze gorzej
  3. Zabrał psa na wspólne pływanie. Spacer na plażę zakończył się wyjątkowo nieszczęśliwie
  4. ”Zakochałam się w koleżance z pracy. Mam męża i dziecko, nie wiem, co robić”
  5. Rodzice chcieli dać nauczkę córce i z niej zażartowali. Gdy dziewczynka spojrzała w lustro, zalała się łzami
  6. Niepokojące doniesienia mediów. Stan Dody jest coraz gorszy, trafi do szpitala?

źródła: jastrzabpost.pl