Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Michał Szpak pokazał zdjęcie mamy. Pani Grażyna nie żyje, artysta pożegnał ją 5 lat temu
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 27.12.2020 15:09

Michał Szpak pokazał zdjęcie mamy. Pani Grażyna nie żyje, artysta pożegnał ją 5 lat temu

Michał Szpak
fot. MAREK KUDELSKI/AGENCJA SE/East News

Michał Szpak pokazał swoje zdjęcie z mamą, która zmarła w 2015 roku. Jak wiadomo święta to czas spędzany z rodziną, jednak często wspominamy również tych, których już z nami nie ma przy świątecznym stole. Fotografia rozczuliła fanów artysty. Widać, że muzyk był bardzo związany ze swoją rodzicielką.

Michał Szpak ma bardzo dobry kontakt ze swoją rodziną. Kiedy tylko napięty grafik mu na to pozwala, wokalista odwiedza rodzinne Jasło (woj. podkarpackie).

Michał Szpak: mama

Michał Szpak stawia coraz śmielsze kroki w mediach społecznościowych. Ostatnio na jego Facebooku znalazło się zdjęcie z tatą, na Instagramie mogliśmy podziwiać również babcię artysty, aż w końcu przyszedł czas, aby podzielić się z internautami wizerunkiem mamy.

Michał Szpak na Instagramie publikuje nie tylko prywatne fotografie, lecz także informacje o nowych zawodowych przedsięwzięciach czy ciekawostkach ze swojego życia prywatnego. W czasie świąt Michał Szpak spotkał się ze swoją rodziną. Artysta ma dwie siostry oraz brata.

Jednak podczas tego magicznego czasu w roku zabrakło jednej z najważniejszych osób w życiu każdego człowieka — mamy. Pani Grażyna zmarła 5 lat temu. To właśnie jej artysta zadedykował swój album Byle być sobą. Wspominał, że czuł jej obecność również podczas jego wystąpienia na Eurowizji.

Z pewnością cały czas brakuje mu mamy, szczególnie w tak rodzinne święta jak Wigilia i Boże Narodzenie. W drugi dzień świąt muzykowi zebrało się na wspominki, ponieważ właśnie wtedy dodał opisywaną fotografię.

Michał Szpak pokazał zdjęcie z mamą

Na zdjęciu widać jego mamę, która siedzi na parapecie, a po bokach okalają ją długie, białe firany. Ma na sobie koszulę w czarno-białe pasy oraz eleganckie spodnie. Na czoło opada jej niesforna grzywka.

Oczywiście w tym wszystkim nie mogło zabraknąć młodego Michała, który wychyla się u dołu kadru. Wygląda na to, że świetnie się bawił przy swojej rodzicielce. W opisie możemy przeczytać tylko: wspomnienia. Widać, że łączyła ich wyjątkowa więź.

Fani próbowali w jakiś sposób pocieszyć swojego idola, dlatego w pod fotografią zaroiło się do ciepłych słów komentarzy. Niemal każdy chciał powiedzieć coś od siebie.

Cudowna była. Piękne wspomnienie — napisał jeden z internautów.

Dobrze, że są zdjęcia i piękne wspomnienia — zauważał drugi.

Jesteś do niej bardzo podobny — oceniał kolejny.

Uważacie, że byli do siebie podobni? Jedną rzecz Michał odziedziczył po niej na pewno — miłość i talent do muzyki. Kobieta śpiewała i grała na gitarze.

Zobacz zdjęcia:

Michał Szpak

Michał Szpak pokazał zdjęcie z mamą.

Michał Szpak

Kobieta zmarła w 2015 roku.

Michał Szpak

Artystę naszło na wspomnienia.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Instagram