Michał Wiśniewski występował na scenie, w najlepsze rozgrzewając publiczność jedną z najpopularniejszych piosenek Ich Troje A wszystko to, aż tu nagle pojawiła się jego była żona. Mandaryna pewnym krokiem stanęła w świetle reflektorów i chwyciła w rękę mikrofon. To, co stało się po chwili, wprawiło wszystkich w zaskoczenie.

Koncert Ich Troje w Augustowie podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki 2020 fani zespołu zapamiętają na długo. Kiedy Michał Wiśniewski dawał popis swoich wokalnych umiejętności wraz z byłą żoną Anną Świątczak, na scenie pojawiła się kolejna kobieta z jego życia. To nie mogło skończyć się inaczej. 

Michał Wiśniewski i byłe żony na jednej scenie

Michał Wiśniewski ma na swoim koncie nie jeden ślub. Jeden z największych gwiazdorów polskiej estrady w czasie pandemii koronawirusa w Polsce ożenił się po raz piąty, jednak nowa miłość nie sprawiła, że przeszłość muzyka została za jego plecami. 

Jakiś czas temu Michał Wiśniewski poinformował swoich fanów, że jego była żona Anna Świątczak wróciła do Ich Troje. Nikt jednak nie spodziewał się, że kobieta, dla której lider zespołu zostawił Mandarynę, spotka się ze swoją poprzedniczką na jednej scenie

  1. Bracia Sekielscy znowu z kolejnym projektem. Czy znów będzie kontrowersyjnie?
  2. Cały szpital zamknięty. Zakażenie wśród personelu

Niespodzianka dla widzów

Jak się okazuje, Michał Wiśniewski przygotował dla swoich fanów prawdziwą wisienkę na torcie i kiedy już zaśpiewał ostatnie wersy hitowego A wszystko to, na scenie w Augustowie pojawił się nieoczekiwany gość. 

Lider zespołu zaprosił do współpracy swoją byłą żonę, Mandarynę, która kiedy tylko pojawiła się na scenie, pewnie chwyciła mikrofon w dłoń i zaśpiewała Ev’ry Night! Tłum był zachwycony. 

Jak się okazuje, Marta Wiśniewska, tak samo jak Anna Świątczak, na stałe zasiliła szeregi zespołu Ich Troje, choć w innej roli, bo jak choreograf. 

ZOBACZ WIDEO:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Post udostępniony przez Marta Wisniewska (@marta.mandaryna)

 Michał Wiśniewski i Mandaryna znowu razem! Jak się okazuje, tym razem była żona wystąpiła podczas koncertu Ich Troje w Augustowie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nieoczekiwana dymisja w rządzie. Wydano oświadczenie
  2. Zapadła ostateczna decyzja, „The Voice of Poland” przejdzie rewolucję? Nagle zmieniono zasady, widzowie będą zdezorientowani
  3. Sylwia Bomba pokazała zdjęcie męża z córeczką. Zostali okropnie obrażeni, kobieta nie wytrzymała
  4. Żona zgubiła pierścionek od ukochanego męża. 7 lat po jego śmierci synowa dokonała niesamowitego odkrycia
  5. Ekspresowe racuchy z jabłkami. Niebiański smak dzieciństwa, przepis jak za dawnych lat
  6. Kontrowersje wokół śmierci emerytki, miała zadławić się jedzeniem. Przed śmiercią zmieniła testament, sprawą żyje całe Podhale

źródło: Instagram

 

Poprzedni artykułNiesamowita wiadomość o Agnieszce Woźniak-Starak. Fani wniebowzięci, gratulacje
Następny artykułNagle wypłynęły największe sekrety Agaty Dudy. Osoba z jej otoczenia zaczęła mówić i ujawniła całą prawdę
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.