Michel Moran uległ wypadkowi! Do zdarzenia doszło w Hiszpanii, gdy odwiedzał rodzinne strony swoich rodziców. Słynny kucharz opublikował nagranie wprost ze szpitalnego łóżka! Co z jego udziałem w jesiennej ramówce TVN?

Michel Moran nagrał krótki filmik, w którym opowiedział, co stało się podczas wypadku na wakacjach. Fani bardzo przejęli się losem sympatycznego francuza, na szczęście wygląda na to, że w ciągu kilku tygodni wróci do zdrowia. Kucharz miał mnóstwo szczęścia!

Michel Moran miał wypadek

Kucharz na Instagramie opublikował nagranie ze szpitala, na którym zwrócił się do fanów. Przyznał, że uległ wypadkowi na wakacjach w Hiszpanii. Nie zdradził szczegółów samego zajścia, ale powiedział, jaka jest diagnoza lekarzy.

-Drobne wypadek koniec wakacji. Chciałbym podziękować wszystkich tyle wiadomości jesteście takie mili. Na prawdę — napisał Michel Moran (pisownia oryginalna).

Jak podejrzewają specjaliści, Michel Moran ma złamaną rękę. Gdy zwracał się do fanów, oczekiwał na dalsze kroki lekarzy i był w dość dobrym nastroju. Skończy się zatem na gipsie i najprawdopodobniej juror MasterChefa będzie mógł pojawić się na ramówce TVN.

 

MasterChef nie straci jurora!

Fani kucharza obejrzeli nagranie i odetchnęli z ulgą. Natychmiast zaczęli składać Michelowi życzenia powrotu do zdrowia. Przecież nie wyobrażają sobie kolejnej edycji MasterChefa bez jego udziału! Mężczyzna cieszy się ogromną sympatią widzów.

-Dużo zdrówka szef!

-Czekamy, aż Pan wyzdrowieje, bo lubimy oglądać to, co pan prowadzi.

MasterChef już jesienią kolejny raz pojawi się na antenie TVN. Program emitowany od 2012 roku jest uwielbiany przez widzów między innymi dzięki charyzmie Michela. Mamy nadzieję, że już niebawem, w doskonałej formie zaprezentuje się na antenie!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Michel Moran
instagram.com/michelmoran_official

Michel Moran uległ wypadkowi na wakacjach w Hiszpanii.

Michel Moran
instagram.com/michelmoran_official

Na szczęście słynny kucharz dobrze się czuje.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Lech Wałęsa choruje od ponad 20 lat. Prezydent opowiedział o niej w szczerym wyznaniu
  2. Mąż Renaty Beger opowiedział, jak się poznali. „Pomyślałem, jaka ładna i skromna buzia”
  3. Katarzyna Skrzynecka opowiedziała o pierwszym mężu. Ich małżeństwo rozpadło się ponad dekadę temu
  4. 39-letnia Marta Kaczyńska publicznie karmi syna piersią na plaży. Ile lat ma dziecko?
  5. Nie poszła na ślub siostry. Powód powala
Poprzedni artykułPodczas dzielenia się tortem weselnym pana młodego poniosło. Goście zaniemówili
Następny artykułJoanna Senyszyn w gorzkich słowach o Agacie Dudzie. Mocny wpis na Twitterze
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.