Mikołaj Roznerski zaskoczył fanów najnowszym zdjęciem, które pojawiło się na jego profilu na Instagramie. Uśmiechnięty aktor pozuje na nim z uroczym noworodkiem. Kim jest nowy członek rodziny?

Gwiazdor serialu „M jak Miłość” od czasu swojego rozstania z Adrianą Kalską niewiele opowiada na temat swojego życia miłosnego. Teraz pochwalił się fotografią z dzieckiem. Kim dla aktora jest maleństwo?

Mikołaj Roznerski chroni swoją prywatność

Mikołaj Roznerski jest obecnie jednym z najbardziej rozchwytywanych polskich aktorów, który nie może narzekać na brak propozycji zawodowych. Nie tylko jego kariera obfituje w mnóstwo ciekawych wydarzeń. Od czasu swojego rozstania z koleżanką z planu „M jak Miłość” Adrianą Kalską, gwiazdor regularnie pada ofiarą plotek, opowiadających o jego rzekomych romansach.

Aktor nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony kobiet, co widać po komentarzach na jego profilu na Instagramie. Podobnie było w maju, gdy na swoich social mediach pochwalił się zdjęciem odsłaniającym swoje umięśnione ramiona, a fanki nie kryły zachwytu nad wyglądem gwiazdora. Mimo to on sam zaklęcie milczy na temat swojego życia uczuciowego. Tym bardziej zaskakująca może być najnowsza fotografia na jego profilu na Instagramie.

Mikołaj Roznerski pozuje z noworodkiem

Gwiazdor „M jak Miłość” dodał na swój profil w social mediach zdjęcie z noworodkiem. Uśmiechnięty aktor trzyma w swoich ramionach malutkiego chłopca, a w opisie pochwalił się, kim jest dla niego nowy członek rodziny.

-Misza i Wujek. RoznerSquaD się powiększył.
#Antek#Staś #Miszka. Nikogo już się nie boimy. Przed złym światem się obronimy. To my z Wrocławia…cwaniaki, nie szukamy draki. Elo — podpisał zdjęcie Mikołaj Roznerski.

W komentarzach nie brak gratulacji i słów zachwytu na widok nowego członka rodziny aktora.

„Jaki słodziutki”

„Serdeczne gratulacje!!! Piękny widok”

„Gratulacje dla rodziców ! Cudne zdjęcie” – takie komentarze można znaleźć pod postem gwiazdora.

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Dominika Chorosińska, była gwiazda „M jak miłość” i posłanka PiS, wydała fortunę na paliwo. Niektórzy tyle zarabiają w rok
  2. On jest gwiazdą TVP, ona zupełnie innej stacji. Wielu nie dawało im żadnych szans
  3. „Ślubu nie będzie”. Gwiazda TVP rozstała się z partnerem. Zabrała dzieci i wyjechała z Polski

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.