Małgorzata Tomaszewska już wiele przeszła w swoim życiu miłosnym. Jest bowiem po dwóch rozwodach. Jak się jednak okazuje, w życiu prezenterki pojawił się kolejny mężczyzna, który podbił jej świat. Sama przyznała to za pośrednictwem Instagrama.

Mało tego, opublikowała jeszcze wymowne, urocze zdjęcie, które tylko potwierdza jej słowa. Kto wobec tego tak zachwycił prowadzącą „Pytania na śniadanie”? Okazuje się, że jest w jej życiu już od jakiegoś czasu.

Małgorzata Tomaszewska z mężczyzną jej życia

Wspomnianym mężczyzną jest syn prezenterki. Ta bardzo często publikuje w mediach społecznościowych jego zdjęcia. Widać po nich, jak fantastyczny ma kontakt ze swoją pociechą. Zabiera go na egzotyczne wakacje i gwarantuje uciechę również w Polsce.

Nie ma wątpliwości, że przede wszystkim obdarowuje go ogromem miłości. Szczególnie możemy to odczuć po poście, który opublikowała z okazji dnia dziecka. Pisze w nim o synu w samych superlatywach.

Marzę, żeby mój syn był dobrym, spełnionym i szczęśliwym człowiekiem. Żeby jego życiowa droga była spełnieniem jego marzeń i żeby jako mężczyzna był taki jak dziś- rezolutny, mądry, odważny, czuły, opiekuńczy, energiczny. Po prostu wspaniały — zachwyca się potomkiem dumna mama.

Czy Małgorzata Tomaszewska będzie jeszcze miała męża?

Prezenterka dopiero niedawno oficjalnie potwierdziła w mediach fakt, że rozwiodła się po raz drugi. W rozmowie z serwisem „Jastrząb Post” wytłumaczyła, dlaczego tak pilnie skrywała informacje na ten temat. Okazuje się, że jej podejście do tych kwestii jest niezwykle dojrzałe.

Jak wyjaśniła, uważa, że sprawy prywatne, a tym bardziej sercowe potrzebują ciszy. Na gorąco można bowiem powiedzieć wiele złego, czego później zwykle się żałuje. Woli więc poczekać do momentu, aż emocje całkowicie opadną i dopiero wtedy mówić o tym otwarcie.

Małgorzata Tomaszewska została też we wspomnianej rozmowie zapytana o swojego potencjalnego, przyszłego męża. Czy w obliczu dwóch zawodów miłosnych będzie chciała stawać przed ołtarzem po raz trzeci? Jak sama przyznała, trudno jej na to pytanie jednoznacznie odpowiedzieć, bo wiele czynników może zmienić jej zdanie w przyszłości.

W tej chwili mówię nie, ale co będzie za chwilę? Trudno mi jest odpowiedzieć — stwierdziła prezenterka.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Zapadła decyzja w sprawie „Świata według Kiepskich”. Jest oświadczenie Polsatu, głos zabrała Nina Terentiew
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. „Lepiej, żeby prawda nie ujrzała światła dziennego”. Hakiel zamieścił tajemniczy wpis ws. rozstania z Cichopek

Źródło: jastrzabpost.pl

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl