Molestowanie uwielbianej na całym świecie aktorki wzbudziło masę kontrowersji i ogólnie poruszenie w społeczeństwie. Kobieta całą prawdę o swojej młodości postanowiła wyjawić po wielu latach. Łamiące serce na pół fakty ukrywała tylko ze względu na swoje dzieci. Aż trudno uwierzyć jak niegdyś wyglądało jej życie.

Aktorka wstrząsająca historią postanowiła podzielić się na łamach swojej autorskiej książki, która pod koniec września ujrzała światło dzienne. Gwiazda w ponad 270 stronicowym dziele ujawnia traumatyczne przeżycia, których doświadczyła w swojej młodości. Jej historia sprawia, że do oczu napływają łzy.

Molestowanie aktorki wywołało burzę

O pamiętniku Demi Moore Inside out było głośno od dłuższego czasu. Kiedy z końcem września autorskie dzieło uwielbianej na całym świecie aktorki trafiło na sklepowe półki… rozpętało prawdziwą burzę. Autorka na łamach książki postanowiła wyznać całą prawdę o swoim dzieciństwie.

Molestowanie
Instagram.com @demimoore

Molestowanie znanej aktorki wyszła na jaw dzięki książce. 

Okazuje się, że w wieku 15 lat Demi Moore była molestowana przez znajomego swojej uzależnionej od narkotyków matki. 500 dolarów – właśnie tyle kosztowała mężczyznę bliskość z nastolatką. Oprócz tego kobieta wyliczyła zdrady, których dopuścił się jej były mąż Ashton Kutcher. To właśnie jego czyny sprawiły, że zdecydowała się skończyć ze swoim życiem, spożywając zabójczą mieszankę alkoholu i leków.

Dlaczego wyjawiła prawdę tak późno?

Dramatyczną przeszłość skrywała w tajemnicy ze względu na swoje ukochane dzieci. Robiła to, by je chronić i zapewnić im normalne życie, którego ona sama nie doświadczyła.

– Są tam rzeczy… To nie tak, że chciałam je przed nimi ukryć, to po prostu rzeczy, których nie chcesz koniecznie uwypuklać, kiedy one są młodsze. To byłoby zbyt skomplikowane albo nieprzyzwoite. Jest też sporo aspektów, o których zwyczajnie nie myślisz – tłumaczy aktorka.

– Na końcu książki są niektóre informacje, które opisują bardzo bolesny okres mojego życia. Ich zresztą także – wyznała Demi Moore w podcaście Netflix Present Company with Krista Smith.

Molestowanie i wyjawione w pamiętniku fakty sprawiły, że jeszcze bardziej zbliżyła się do swoich pociech. Jak sama mówi, jej 25-letnia córka dopiero teraz poznała swoją prawdziwą matkę.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Molestowanie
Instagram.com @demimoore

Aktorka była wykorzystywana jako nastolatka. 

Molestowanie
Instagram.com @demimoore

Prawdę ukrywała ze względu na dzieci.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Skandal w fabryce samochodów. Żywe świnie wykorzystywano do testów zderzeniowych
  2. Stylowo i wygodnie jesienią razem z Misha
  3. Mężczyzna uwięziony w ciele 12-letniego chłopca. Historia Tomasza, który choruje na niezwykłą chorobę
  4. Mąż po powrocie ze służby dowiedział się, że żona zdradziła go z 60 mężczyznami. Zrobił jej numer stulecia
  5. Agnieszka Woźniak-Starak na grobie swojego męża, rozdzierające sceny. Potrzebny był helikopter, serce się łamie
  6. Tysiące Polaków używają popularnego szamponu. Nikt nie wie, że producent ukrywa straszną prawdę

 

Poprzedni artykułNajlepsze filmy wyprodukowane przez Netflix. TOP 20 najlepszych produkcji
Następny artykułMops został wyrzucony z samochodu. Wszystko zobaczył mężczyzna, który postanowił mu pomóc
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.