Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Monice Miller pilnie założono wąsy tlenowe. Nagłe wieści ze szpitala
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 14.12.2021 22:28

Monice Miller pilnie założono wąsy tlenowe. Nagłe wieści ze szpitala

Monika Miller
fot. facebook.com/ninjawarriorp

Monika Miller od początku grudnia przebywa w szpitalu. Jej pobyt związany jest z chorobą Hashimoto, na jaką cierpi i szeregiem badań, jakim musiała się poddać. Wnuczka Millera opublikowała właśnie poruszające zdjęcia, na których ma wąsy tlenowe.

4 grudnia informowaliśmy, że wnuczka Leszka Millera trafiła do szpitala na obserwację (więcej TUTAJ). Niedawno opublikowała na Instastories nagrania, które mogą zaniepokoić jej fanów. Artystka ma na nich założone wąsy tlenowe.

Monika Miller z wąsami tlenowymi w szpitalu

Miller relacjonuje swój pobyt w szpitalu na Instagramie. Ostatnie zdjęcia i nagrania, jakie wrzuciła, są bardzo poruszające. 26-latka nie tylko ma na nich wąsy tlenowe – zamieściła też informację o bronchoskopii, czyli wziernikowaniu tchawicy i oskrzeli.

Ostatnio Monika zdradziła, że lekarze wykryli u niej guzy, które wyglądają niebezpiecznie (więcej TUTAJ). Teraz jej fani mogli zobaczyć, jak kobieta przewożona jest w szpitalu na wózku. Na innych zdjęciach widać, że leży na łóżku już po zabiegu.

Dzięki Bogu za tlen – napisała Monika na jednym z Instastories.

Wnuczka Millera nagrała też krótki film, na którym nie ukrywa, że jest bardzo osłabiona i obolała. Ma jednak nadzieję, że wyniki badań będą dobre:

Ogólnie to czuję się, jakby ktoś mnie kopnął w płuca, ale mam nadzieję, że przynajmniej wyniki będą dobre. Dziękuję wszystkim za wiadomości. Jestem bardzo wdzięczna i wysyłam wam love i pozytywną energię – mówiła Monika.

Poniżej relacja z pobytu Moniki Miller w szpitalu – zobacz zdjęcia:

Źródło: Pudelek.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Wyszło na jaw, co czeka Barbarę Kurdej-Szatan. Czym zajmie się gwiazda?
2. Piotr Kraśko nie wróci już do „Faktów” TVN? Wsparcie kolegów może mu nie pomóc
3. RMF FM: Rząd wycofuje się z części zapowiadanych obostrzeń