Monika Richardson jest obecnie szczęśliwa z Konradem Wojterkowskim, ale jeszcze niedawno podnosiła się po rozstaniu ze Zbigniewem Zamachowskim. Wygląda też na to, że postanowiła zaradzić problemom, jakie wytykał jej w mediach jej były. Opublikowała na ten temat bardzo szczery wpis.

Rozstanie Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego było bardzo głośne. Aktor dolewał jeszcze oliwy do ognia, opowiadając o jej nadopiekuńczości, która go przerosła. Czy Monika wzięła sobie do serca jego wyznania? Wygląda na to, że tak!

Rozstanie Richardson i Zamachowskiego

Richardson ma już za sobą trzy nieudane małżeństwa. Ostatnie, ze Zbigniewem Zamachowskim, zakończyło się z wielkim hukiem. Aktor zostawił ją dla aktorki Gabrieli Muskały, a później skarżył się w wywiadach, jak trudno było mu w małżeństwie.

Monika najwyraźniej postanowiła, że tym razem problemy będzie rozwiązywać na bieżąco, zamiast później rozgrzebywać różnice zdań za pośrednictwem mediów. 

Na rozwiązaniu własnych problemów zależy jej tym bardziej że od kilku miesięcy jest zakochana z wzajemnością w producencie filmowym, Konradzie Wojterkowskim (więcej tutaj).

Dziennikarka poszła na terapię

Richardson wyznała na swoim profilu na Instagramie, że od kilku miesięcy chodzi na terapię. Trafiła na mądrą psycholożkę, z którą porusza przeróżne tematy.

Jedną ze spraw, nad którą pracuje w terapii, jest słuchanie jej rozmówców w odpowiedni sposób. Dziennikarka podzieliła się powiedzeniem, jakie przekazała jej lekarka:

– Moja terapeutka ukuła na potrzeby swojej pracy: „Przede wszystkim nie radzić”. To absolutnie mój problem: jak słuchać, wspierać i milczeć.

Richardson mówi wprost, że za pracę nad sobą wzięła się bardzo późno, tym bardziej że jej zachowanie doprowadziło według niej do rozpadu trzech ostatnich małżeństw. Dodała jednak:

– Ale wierzę w to, co zawsze publicznie powtarzam: nigdy nie jest za późno, żeby zrobić coś dobrego ze swoim życiem.

Zaapelowała też do osób ją obserwujących, by myśleli o sobie i nie przejmowali się tym, co myślą o nich inni. Dodała też znaczące hasztagi: #psychoterapia #jestdlaludzi #metime i #selfreflection

Post Moniki na Instagramie:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Monika Richardson (@monikarichardson)

Źródło: Pomponik, Instagram

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Grażyna Kohut nie żyje