Tuż po tym, jak Zamachowski oficjalnie pokazał się z nową partnerką, jego była żona zawitała w zaprzyjaźnionym salonie urody. Chwilę później Monika Richardson zaprezentowała się w odświeżonej fryzurze — wygląda, jakby ubyło jej 10 lat.

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski ogłosili swoje rozstanie niemal półtora roku temu — obecnie oczekują na finalizację rozwodu. Oboje układają sobie życie od nowa — prezenterka rozkręca własną szkołę językową i promienieje u boku swojego nowego partnera, Konrada Wojterkowskiego.

Ostatnio zainteresowanie mediów skupiło się jednak na jej (wkrótce) byłym mężu — od dawna podejrzewano, że artysta także jest szczęśliwie zakochany, a teraz nareszcie otrzymaliśmy potwierdzenie — podczas premiery filmu „Orzeł. Ostatni patrol” u jego boku stała aktorka Gabriela Muskała.

Zamachowski bryluje na salonach, a odmłodniała Monika Richardson zachwyca w nowej fryzurze

Do tej pory Monika Richardson szła jak burza, rozwijając renomowaną własnym nazwiskiem szkołę językową na warszawskiej Ochocie, a w kolejnych udzielanych wywiadach podkreślała, że nareszcie jest szczęśliwa i spełniona, zachwalając przy okazji swojego nowego ukochanego, a nieraz… wbijając szpilę Zamachowskiemu.

W rozmowie z Moniką Jaruzelską zaznaczyła też, że nie musi już zabiegać o miłość ani sympatię. Dziś sama dba o swoje dobre samopoczucie, a z jej Instagrama wiemy, że koncentruje się nie tylko na karierze. Prezenterka jeździ konno, ćwiczy jogę i pływa — a teraz postawiła na małe, wizerunkowe szaleństwo.

Właśnie odwiedziła zaprzyjaźniony salon fryzjerski. Kiedy zeszła z fotela, od razu podzieliła się efektem. Metamorfoza zdecydowanie była strzałem w dziesiątkę. Odświeżony, nieco przyciemniony kolor wyszedł bardzo naturalnie i zdecydowanie ujął gwieździe lat.

Słomiany blond zastąpił nieco chłodniejszy, zróżnicowany odcień, a modne cięcie i długa grzywka miękko opadająca na bok ładnie podkreśliły owal twarzy. Aż trudno uwierzyć, że Monika Richardson ma 50 lat! Jak wam się podoba efekt?

Monika Richardson
fot. instagram.com/monikarichardson
Monika Richardson
fot. instagram.com/monikarichardson
Monika Richardson
fot. instagram.com/monikarichardson

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Co podać dziecku na kaszel i ból gardła?
    2. Na co pomaga neo-angin? Sprawdź
    3. Słynna polska aktorka jest więziona we własnym domu? Dramatycznie wyznanie jej brata: „To jest mafia”

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl