Monika Richardson poświęciła post w mediach społecznościowych na temat obecnego partnera, Konrada Wojterkowskiego. Mężczyzna zrobił coś, na co nie zdobyli się jego poprzednicy. Po nieprzychylnych recenzjach ostatniego wywiadu Richardson stanął w obronie ukochanej.

Dziennikarka i prezenterka telewizyjna zasłynęła dzięki popularnemu programowi „Europa da się lubić”, gdzie regularnie poruszała tematy kulturowe obcokrajowców przebywających w naszej ojczyźnie. Po wieloletniej karierze telewizyjnej stała się osobowością medialną, która chętnie udziela się w mediach społecznościowych.

Niedawno została opublikowana jej rozmowa z Żurnalistą, która nie spotkała się z entuzjazmem internautów. Osobiste wyznania były dla niektórych niepotrzebnym elementem. Monika Richardson ma jednak w swoim otoczeniu mężczyznę, który będzie walczył o dobre imię ukochanej.

Monika Richardson podziękowała partnerowi za wsparcie

Partner dziennikarki ostatnio opublikował obszerny wpis na temat ukochanej w związku z jej ostatnim wywiadem. Mężczyzna stanął w jej obronie, podkreślając, że pomimo błędów stała się wartościową osobą. Dodał, że jej trudne dzieciństwo tylko wzmocniło dorosłą kobietę, którą jest dzisiaj.

Ona potrafi i wykonała gigantyczną pracę, by w wieku 50 lat nauczyć się szacunku do drugiego człowieka od nowa. Musiała zbudować siebie na gruzach poprzedniego życia — pisał o partnerce mężczyzna.

Monika Richardson nie mogła pozostać dłużna Konradowi Wojterkowskiemu i w swoich mediach społecznościowych również udostępniła post poświęcony jego osobie. Prezenterka podkreśliła, że jej ukochany jest jedyną osobą, która „broni ją przed mediami”.

Jedyny facet, który kiedykolwiek bronił mnie w mediach. Dziękuję Ci — rozpoczęła dedykowany wpis.

Dodatkowo dziennikarka podziękowała obserwatorom za okazane jej wsparcie i dzielenie się własnymi doświadczeniami. Możliwość zobaczenia reakcji innych na obecne wydarzenia jest dla niej pouczające.

Chciałabym za to z całego serca podziękować za przepiękny feedback od Was — drodzy followersi i znajomi. Piszecie czasem krytycznie, zwierzacie się, żalicie. Wszystko na wagę złota — podkreślała.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Monika Richardson opowiedziała o problemach z alkoholem. „Muszę bardzo uważać”
  2. Katarzyna Cichopek pokazała się w bardzo obcisłej sukience. Dopiero teraz widać, jak bardzo schudła
  3. Smutek Grażyny Torbickiej. Przyszłość festiwalu w Kazimierzu pod znakiem zapytania