Muzyk był ulubieńcem milionów młodych kobiet na całym świecie. Rozwijała się prężnie nie tylko jego muzyczna, ale i aktorska kariera. Doniesienie o jego śmierci to kolejne już, dotyczące młodych gwiazd. Jego przedstawiciele proszą o nierozprzestrzenienie plotek na temat jego śmierci, z szacunku do pogrążonej w żałobie rodziny.

Cha In Ha, którego prawdziwe imię brzmiało Lee Jae-ho, został znaleziony martwy w swoim domu, w wieku zaledwie 27 lat. Młody muzyk dopiero niedawno rozpoczął swoją aktorską karierę. To już trzecia śmierć młodej koreańskiej gwiazdy w ostatnich miesiącach. Coraz więcej mówi się o tym, pod jaką presją znajdują się młodzi Koreańczycy, uwielbiani na całym świecie. 

Muzyk znaleziony martwy w wieku 27 lat

Cha In Ha był członkiem k-popowej grupy Suprise U, niedawno rozpoczął również karierę aktorską, występując w 2017 roku w krótkometrażowym filmie Deep Inside of Me oraz serialu telewizyjnym Love With Flaws. Mężczyzna zmarł w wieku 27 lat, pozostawiając bliskich i rodzinę w żałobie.

muzyk
instagram.com/surprisinglyu

Przedstawiciel gwiazdy wypowiedział się na temat jego śmierci:

Bardzo prosimy, by plotki na temat jego śmierci nie było rozprzestrzeniane, a spekulacje nie były publikowane, aby jego rodzina — pogrążona w smutku w związku z niespodziewaną informacją — mogła w spokoju się z nim pożegnać.

To już kolejna śmierć

Młody muzyk nie był pierwszą z gwiazd k-popu, która odeszła w ostatnich miesiącach. W listopadzie dowiedzieliśmy się o śmierci piosenkarki Goo Hary, która najprawdopodobniej popełniła samobójstwo. Zaledwie kilka tygodni przed nią, odeszła jej przyjaciółka, również piosenkarka Sulli.

W związku z tymi tragicznymi wydarzeniami dużo mówi się o toksycznej kulturze fanowskiej otaczającej gwiazdy k-popu. Obie z kobiet spotykały się bowiem z okrutnym traktowaniem ze strony Internautów. Śmierć Goo Hary zwróciła również uwagę na obecną wciąż mizoginistyczną kulturę w Korei, jako że jej śmierć jest łączona bezpośrednio z tym, że jej były chłopak upublicznił nagranie erotyczne z nią, nagrane bez jej wiedzy. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

muzyk
instagram.com/koohara__

Ostatnie zdjęcie opublikowane przez Goo Harę, podpisane ‚dobranoc’.

muzyk
instagram.com/jelly_jilli

Sulli zmarła w październiku.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Trutka na szczury w lekach. 2 mln Polaków zagrożonych, ministerstwo powołało sztab kryzysowy
  2. Po zakończeniu pracy w TVP Katarzyna Dowbor miała inny plan na życie. Wszystko było już gotowe
  3. Daniel Olbrychski miał wypadek. Obrażenia są gorsze, niż przypuszczano
  4. Zespół Alibabki podbijał serca w PRL-u. Dziś jedna z piosenkarek walczy o życie
  5. Kurski ujawnił, dlaczego Zamachowska i Kurdej-Szatan zostały wyrzucone z pracy w TVP

źródła: theguardian.com

Poprzedni artykułNoworodek uratował życie bratu. Lekarze są pewni – to był prawdziwy cud
Następny artykułObsada „365 dni” już ujawniona! Nie obyło się bez niespodzianek
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego