Zdrowie jednej z gwiazd żeńskiego zespołu Alibabki jest bardzo zagrożone. Artystka, która szczyt swojej kariery osiągnęła w połowie lat 60. zmaga się z nowotworem. Ogromne kłopoty zdrowotne ma również jej znany mąż. 

W ostatnim czasie małżeństwo, którego nazwisko wiązane jest między innymi z zespołem Alibabki znalazło się w bardzo złej sytuacji. Ta historia po raz kolejny pokazuje, że zdrowie w życiu człowieka jest najważniejsze. 

Zdrowie gwiazdy Alibabek jest zagrożone

W ostatnim czasie Polska Fundacja Muzyczna na swoim Facebooku podzieliła się z internautami informacją na temat złej sytuacji zdrowotnej małżeństwa Borkowskich. Jak się okazuje, u Wandy Borkowskiej, gwiazdy Alibabek wykryto guza mózgu. W nie lepszej sytuacji znalazł się także jej mąż, Jan, który stał się ofiarą okropnego wypadku w domu. Sytuacja skutkowała wielkimi komplikacjami, ponieważ teraz mężczyzna cierpi na chorobę neurologiczną. 

zdrowie
fot. screen youtube.com,
impresja40

Pod koniec listopada małżeństwo wróciło do swojego mieszkania, które znajduje się na warszawskiej Pradze. Ich życie jednak nie należy do najłatwiejszych. Można wręcz powiedzieć, że rzeczywistość schorowanych gwiazd w tym momencie jest prawdziwą udręką. 

W sprawę włączyła się Polska Fundacja Muzyczna 

Polska Fundacja Muzyczna postanowiła wziąć pod swoje skrzydło parę gwiazd lat 60., które utraciły swoje zdrowie.  Aktualnie zbierają środki na łazienki przystosowane dla osób niepełnosprawnych dla państwa Borkowskich. Ma to ułatwić ich codzienne życie. Ponadto ogłosili, że już niedługo odbędzie się specjalny koncert charytatywny dla Wandy i Jana. 

fot. screen youtube.com,
impresja40

Państwo Borkowscy to wyjątkowe ikony polskiej sceny muzycznej. Wanda Borkowska ma na swoim koncie wiele występów z zespołem Alibabki, między innymi w Sopocie. Jej mąż Jan, jest dziennikarzem, w szczególności znanym z programu III Polskiego Radia, którego był pracownikiem od 1970 roku. Ponadto jest współtwórcą klubu Hybrydy w Warszawie. Jego zamiłowaniem jest muzyka, a w szczególności jazz. Świadczy o tym fakt, że dziennikarz należy do Polskiego Stowarzyszenia Jazzowego, a także jest jednym z twórców kultowego już festiwalu Jazz Jamboree.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

zdrowie
facebook.com/polskafundacjamuzyczna

Obecnie trwa zbiórka na remont łazienki, która będzie przystosowana do obecnego stanu zdrowia małżeństwa.

zdrowie
facebook.com/polskafundacjamuzyczna

Do walki o zdrowie państwa Borkowskich całym sercem włączyła się Polska Fundacja Muzyczna. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Suszone owoce ze szkodliwym konserwantem. Przed zjedzeniem zastanów się dwa razy
  2. Doda rozpłakała się na wizji. Wszystko za sprawą jednego zdjęcia
  3. Nie żyje gwiazdor polskiego „Mam Talent”. Długo walczył z chorobą, miał tylko 30 lat
  4. Po zakończeniu pracy w TVP Katarzyna Dowbor miała inny plan na życie. Wszystko było już gotowe
  5. Sparaliżowana kobieta z ciężkimi dolegliwościami trafiła do szpitala. Lekarze zajrzeli między jej nogi i zamarli, znaleźli przyczynę choroby

źródło: se.pl

 

Poprzedni artykułMakijaż pod okulary dla krótkowidza. Jak wyglądać idealnie?
Następny artykułPrawie wszystkie kobiety mają pieprzyk w tym samym miejscu. Internauci głowią się jak to możliwe
Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.