Muzyk długo nie mógł pogodzić się ze śmiercią syna. 6-letni chłopiec zginął w wypadku samochodowym. Rodzinna tragedia wpłynęła na całe życie polskiego piosenkarza i odcisnęła piętno na jego relacjach z bliskimi.

Znany polski muzyk, Seweryn Krajewski w 1990 roku stracił syna. Niezwykle bolesny i niewyobrażalny dramat wpłynął także na jego karierę, którą zawiesił na długi czas. Po wielu latach ten temat wciąż jest dla niego trudny.

Muzyk stracił 6-letniego syna w wypadku

Młodszy syn Seweryna Krajewskiego Maksymilian zginął w 1990 roku. 6-letni chłopiec wracał ze szkoły muzycznej z matką, Elżbietą Krajewską, gdy auto zostało staranowane przez ciężarówkę. Kobieta przeżyła, niestety, syna nie udało się uratować. Rodzicom trudno było pogodzić się z niewyobrażalną tragedią, która dotknęła ich rodzinę. Muzyk przez długi czas nie mógł występować. Utratę brata źle zniósł też starszy syn małżeństwa, 15-letni wówczas Sebastian.

muzyk
facebook.com/www.sewerynkrajewski

Elżbieta Krajewska nie mogła poradzić sobie ze śmiercią dziecka. Kobieta wpadła w depresję i nie widziała sensu życia. Jak podaje Fakt, chciała rzucić się pod pociąg, jednak w ostatniej chwili ktoś ją powstrzymał. Choć miała wsparcie męża, to ich relacja nie przetrwała. Para rozstała się w 2017 roku, po ponad 40. latach małżeństwa. Do najłatwiejszych nie należały też ich stosunki z drugim synem. Fakt donosi, że Sebastian przez dziesięć lat nie kontaktował się z rodzicami, bo ci nie akceptowali jego związku z nauczycielką angielskiego.

Kim jest Seweryn Krajewski?

Seweryn Krajewski jest kompozytorem, piosenkarzem i multiinstrumentalistą, a także byłym liderem zespołu Czerwone Gitary, do którego dołączył w grudniu 1965 roku. Współpracował też z zespołem Pięciolinie i z Czerwono-Czarnymi. W 1997 roku odszedł z Czerwonych Gitar i zaczął karierę solową. Współpracował z wieloma gwiazdami i skomponował utwory do wielu kultowych produkcji takich jak Kogel-mogelGalimatias, czyli Kogel-mogel IIUprowadzenie Agaty czy Och, Karol.

muzyk
facebook.com/www.sewerynkrajewski

Jakie piosenki stworzył Seweryn Krajewski? Muzyk ma na koncie skomponowanie wielu hitów, które znane są przez wiele pokoleń Polaków. To on odpowiada za utwory takie jak: Nie zadzieraj nosa, Takie ładne oczy, Anna Maria, Tak bardzo się starałem, Dozwolone od lat 18, Ciągle pada, Niech żyje bal, Uciekaj serce moje.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Milioner i twórca Biedronki zostawił bardzo zaskakujący testament
  2. Agnieszka Woźniak Starak na Festiwalu Filmowym w Gdyni. Pojawiła się na pokazie filmu męża
  3. Nie żyje Larry Wallis. Legendarny gwiazdor zmarł w wieku 70 lat
  4. Nergral opublikował zdjęcie z czasów chemioterapii. ”Dobrze jest żyć. Dobrze jest być zdrowym”
  5. Jego żona wieczorami była strasznie zmęczona. Dopiero, kiedy mąż zobaczył nagranie, cała prawda wyszła na jaw
  6. Był gwiazdą seriali emitowanych na TVP i Polsacie. Aktor przegrał walkę ze śmiertelną chorobą

Źródła: Fakt, Gala

Poprzedni artykułKupiła używaną torebkę. Odkryła dziurę w podszewce i niezwykły przedmiot
Następny artykułKobieta pakując zakupy usłyszała dziwny hałas. Przerażona pobiegła do supermarketu
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.