Lelum.pl

TRICOLORS/East News

Nad głową Dawida Kwiatkowskiego podczas koncertu pojawiły się drony. Muzyk ma prośbę do fanów

18 Lipca 2022

Autor tekstu:

Aleksandra Gadzińska

Dawid Kwiatkowski ma za sobą intensywny weekend. Podczas jednego z koncertów w powietrzu latały drony. Po wszystkim gwiazdor gorąco podziękował za wspólny czas, ale też zwrócił się do swoich fanów z wielką prośbą. 

Dawid Kwiatkowski ma za sobą intensywny weekend. Podczas jednego z koncertów w powietrzu latały drony. Po wszystkim gwiazdor gorąco podziękował za wspólny czas, ale też zwrócił się do swoich fanów z wielką prośbą. 

Z nastoletniej gwiazdy do jednego z najbardziej rozchwytywanych artystów polskiego show-biznesu — Dawid Kwiatkowski przeszedł daleką drogę, a dziś nie tylko odcina kupony od swoich dotychczasowych dokonań, ale także stara się pozostawać w bardzo bliskiej relacji z fanami .

O wokaliście coraz częściej mówi się, jako o polskim Freddiem Mercurym , choć jednocześnie trzeba przyznać, że w ciągu tych kilku lat na scenie wyrobił sobie własny, niepowtarzalny styl. Nic dziwnego, że wielbiciele tłumnie zjawiają się na jego koncertach i chcą z nich wynieść jak najdokładniejsze wspomnienia.

Dawid Kwiatkowski śpiewał, a nad jego głową latały drony. Gwiazdor zwrócił się do fanów z prośbą

W ciągu weekendu Dawid Kwiatkowski zagrał aż trzy koncerty — w tym jeden we Władysławowie. Urlopowicze korzystający z turystycznych walorów wakacyjnej stolicy Polski mogli nacieszyć się nie tylko wolnym czasem, ale także usłyszeć głos uwielbianego gwiazdora.

Fani dopisali, a kilkoro szczęśliwców miało nawet okazję pochwycić różę, rzuconą ze sceny przez idola. Niektórzy zaś znaleźli inny sposób na to, by wrócić do domu ze wspaniałymi pamiątkami z występu. Podczas sobotniego koncertu w Brodnicy ktoś z publiczności wpadł na genialny pomysł, aby zrobić zdjęcia z drona.

Nie umknęło to uwadze piosenkarza, który zareagował na swój własny, niepowtarzalny sposób. Publiczność została zachęcona do uniesienia telefonów i zrobienia pod sceną świetlistej fali setek wyświetlaczy. Sam wokalista pomachał ze sceny. Po tym niezwykłym koncercie na jego Instagramie pojawił się nagły apel. 

Dawid Kwiatkowski zwrócił się do fanów — a konkretnie do osoby, która korzystała z drona. Gorąco poprosił, aby pomysłowy widz podzielił się zdjęciami, które wykonał w czasie imprezy. Byłaby to z pewnością wspaniała pamiątka z występu.

Dawid Kwiatkowski miał jeszcze jedną prośbę. „Chciałbym sobie poczytać przed snem”

Maraton imprez dobiegł końca, a Dawid Kwiatkowski stwierdził, że właściwie chętnie zapoznałby się także ze wspomnieniami innych fanów. W niedzielę zamieścił zatem kolejną relację, w której zwrócił się — tym razem do wszystkich — aby napisali mu, jak bawili się na ostatnich koncertach.

– Jestem po trzecim koncercie, wracamy właśnie do hotelu. I mam do was prośbę. Jak byliście na koncertach, to napiszcie mi tak od serca swoje wrażenia. […] Chciałbym sobie poczytać przed snem – przekazał.

Wokalista gorąco podziękował za wspólne chwile i podkreślił, że ten sezon jest dla niego wyjątkowo udany.

Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. The Voice Kids. Dawid Kwiatkowski na wizji wspominał przykre wydarzenia z dzieciństwa
    2. Wielkie święto w domu Krzysztofa Cugowskiego. Muzyk pokazał zdjęcie: „Przyjmij najlepsze życzenia”
  2. Cała rodzina Bohdana Łazuki wyjechała z kraju. „Bardzo za nimi tęsknię. Czasem wysyłam im pieniądze” 

Tagi:

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Dorota Chotecka w latach szkolnych wyglądała jak milion dolarów. Pokazała zdjęcie "Ale dżaga!"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Nie tylko Anna kibicowała na trybunach. Iwona Lewandowska pokazała klasę, wybrała zaskakujący dodatek
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Synek Barbary Kurdej-Szatan wyszedł od fryzjera, ludzi zatkało. "Oczywiście się spłakałam"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Roksana Węgiel powiedziała, czy zrobiłaby aborcję. Jej odpowiedź nie zostawia wątpliwości
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Conan Kaźmierski przeszedł zabieg. Opisał, co się działo w gabinecie. "Czemu ja nie poszedłem do kogoś innego"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Nie żyje Piotr Wysocki. Gwiazdor "Czterech pancernych" i "Kariery Nikodema Dyzmy" zginął w pożarze
Czytaj więcej >
Aleksandra Gadzińska

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]