Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nagłe, smutne wieści o Beacie Tadli. Trafiła do szpitala, przeszła zapaść
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 18.01.2022 20:03

Nagłe, smutne wieści o Beacie Tadli. Trafiła do szpitala, przeszła zapaść

Beata Tadla
youtube.com screen

Portal Goniec dotarł do informacji, że znana dziennikarka Beata Tadla trafiła do szpitala. Doniesienia są alarmujące: media donoszą, że przeszła zapaść. Co się stało?

Beata Tadla to znana dziennikarka, związana obecnie między innymi z portalem Onet i Radiem Zet czy Superstacją. Sława sprawiła, że w 2018 roku trafiła do programu „Taniec z gwiazdami”, który wygrała. Zgodnie z doniesieniami portalu Goniec ma obecnie poważne problemy ze zdrowiem.

Beata Tadla trafiła do szpitala po zapaści?

Portal Goniec informuje, że Tadla prawdopodobnie przeszła zapaść. W poniedziałek (17 stycznia) miała brać udział w nagraniach poza Warszawą. W ich trakcie źle się poczuła.

Na miejsce wezwano karetkę pogotowia, która zabrała prezenterkę do szpitala. Powołując się na wiarygodne źródło, portal zapewnia, że potwierdził informacje o pilnej hospitalizacji kobiety. Wstępne ustalenia medyczne mówią, że nagłe pogorszenie nastąpiło w wyniku zapaści.

Tadla znajduje się obecnie w szpitalu, i choć czuje się dużo lepiej, a jej zdrowiu nic nie zagraża, czeka ją jeszcze wiele dodatkowych badań, ponieważ lekarze muszą ustalić przyczynę niespodziewanego pogorszenia stanu zdrowia.

Źródło: Goniec.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Pokazali, jak Wellman wtula się w Prokopa. Ludzie płaczą ze śmiechu przez jeden szczegół
  2. Widzowie oniemieli. Niesłychane, co w „Pytaniu na śniadanie” ujawniła Ela z „Rolnik szuka żony”
  3. Wstrząsający komunikat na profilu Krystyny Jandy. „Straciłam wszelki sens”