Mówili, że jest najbrzydszą panną młodą w historii. Teraz wygląda pięknie

„Najbrzydsza panna młoda” jest Rosjanką i kilka lat temu zdjęcia z jej ślubu obiegły internet. Wątpliwej urody kobieta i drobny mężczyzna stoją na ślubnym kobiercu, internauci masowo komentowali urodę panny młodej, teraz mogą się mocno zdziwić!

Czas najwidoczniej sprzyjał tej kobiecie, gdyż w internecie opublikowano zdjęcia tej samej osoby po latach — i nie przypomina samej siebie. Będziecie w szoku!

Kim jest najbrzydsza panna młoda?

Pewna Rosjanka postanowiła wyjść za mąż. W dniu ślubu wszystko było idealne — pogoda dopisała, goście bawili się wspaniale, rosyjski spirytus lał się strumieniami. W końcu nadszedł czas na wspólne zdjęcia młodej pary. Najpierw pan i pani młoda ustawili się do wspólnego zdjęcia. Zdjęcia jakimś cudem zostały opublikowane w internecie i rozeszły się na cały świat szybkością błyskawicy — wszyscy byli bezlitośni dla młodej pary, a w szczególności dla panny młodej, którą nazwano najbrzydszą panną młodą w historii.

Na zdjęciach ślubnych widać bardzo otyłą Rosjankę ubraną w suknię ślubną. Twarz kobiety wykrzywiona jest w szczerym uśmiechu, ale ogromne policzki zasłaniają prawie jej oczy, a wystające czoło nie ma włosów. Obok niej stoi najszczęśliwszy mężczyzna na świecie — pan młody ubrany w rosyjski mundur wojskowy.

Najbrzydsza panna młoda, metamorfoza?

Po jakimś czasie, jak to bywa w internecie, cała sprawa ucichła i internetowi trolle znaleźli sobie inny obiekt drwin, najbrzydsza panna młoda mogła odetchnąć. Po kilku latach od publikacji ślubnych zdjęć pewien rosyjski dziennikarz przypomniał sobie o nich i postanowił odszukać najbrzydszą panną młodą na świecie.

W końcu mu się udało i kiedy najbrzydsza panna młoda, a właściwie już żona, stanęła przed nim — oniemiał. Panna młoda nie przypominała siebie — była szczupła, miała bujną blond fryzurę i wyglądała jak z okładki magazynu modowego. Aż trudno uwierzyć, że to ta sama osoba. Jesteście ciekawi jak teraz wygląda najbrzydsza panna młoda na świecie?  

Zobaczcie ją kiedyś i dziś:

Najbrzydsza Panna młoda
Fot.worldlifestyle.com

 

Najbrzydsza Panna młoda
Fot.worldlifestyle.com

 

Najbrzydsza Panna młoda
Fot.worldlifestyle.com

 

Najbrzydsza Panna młoda
Fot.worldlifestyle.com

ZOBACZ TEŻ:

źródło: fakt.pl, joy.pl