Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > „Nasz nowy dom”: Ekipa bardzo zaskoczyła Martynę Kupczyk. Architekt zdradziła, co zrobili w jej urodziny
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 07.09.2022 19:55

„Nasz nowy dom”: Ekipa bardzo zaskoczyła Martynę Kupczyk. Architekt zdradziła, co zrobili w jej urodziny

Nasz nowy dom
fot. instagram.com/martyna_kupczyk

Ekipa programu „Nasz nowy dom” sprawiła swojej członkini wielką niespodziankę. Uwielbiana pani architekt, Martyna Kupczyk ze wzruszeniem zdradziła, co się stało w jej urodziny. „Jak tu ich nie kochać”. 

 Kiedy ktoś mówi „Nasz nowy dom”, zapewne pierwszym, o czym pomyślimy jest ruda czupryna Katarzyny Dowbor i charakterystyczne „wyremontujemy wasz dom”. Jednak na sukces i sympatię widzów pracuje cały sztab bohaterów, w tym uwielbiany pan Wiesław, przystojny architekt Maciej, czy Martyna Kupczyk, która wbrew temu co można przeczytać na Instagramie, nie potrzebuje słońca, by przenosić góry.

Okazuje się, że uśmiechnięta blondynka z programu właśnie świętuje swoje urodziny. Przyjaciele nie zawiedli, przygotowali niespodziankę. Projektantka kompletnie się tego nie spodziewała.

Martyna Kupczyk z „Nasz nowy dom” obchodzi urodziny. Pokazała, co zrobiła ekipa budowlana

Martyna Kupczyk jako jedyna z person programu jest obecna od pierwszej serii. Przez 9 lat emisji „Naszego nowego domu” zyskała nie tylko sympatię widzów, ale także znaczną popularność. Na tyle dużą, że w 2018 została zaproszona do udziału w „Tańcu z Gwiazdami”, a na parkiecie trenował ją nikt inny, jak Żora Korolyov. Niestety, odpadli w 4. odcinku.

Przede wszystkim jednak architekt otrzymała drugą rodzinę, której głową została Katarzyna Dowbor, zaś domem — kolejne plany i place budowy. Nic dziwnego, że urodziny zawsze uśmiechniętej, pięknej członkini nie mogły przejść bez echa.

Niestety, nie wiemy ile lat kończy Martyna, jednak nie ma wątpliwości, że zostały one uczczone z prawdziwą klasą. Ekipa przygotowała niespodziankę i zaskoczyła gwiazdę kwiatami oraz biżuterią.

– Te piękne róże otrzymałam od ekipy budowlanej! A okazja ku temu jest, bo dzisiaj są moje urodziny! Na mojej dłoni, choć nie widać, błyszczy piękna bransoletka. Prezent od ekipy realizacyjnej.

Na zachwycającym zdjęciu wśród złotawych kłosów jubilatka prezentowała trzy wielkie, czerwone róże. W komentarzach posypały się życzenia i gratulacje, a gest współpracowników został przyjęty z gorącym entuzjazmem.

– I jak ich nie kochać?! – podsumowała wzruszona Martyna.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Nasz nowy dom”. Dom bez kuchni i łazienki — w takich warunkach mieszkają Aneta i Bartek z niepełnosprawnym synem. Katarzyna Dowbor przybywa na ratunek
  2. Nieoficjalnie. Joanna Kurska dołączy do zespołu „Pytania na śniadanie”. Zacznie we wtorek 6 września?
  3. Sanatorium miłości. Piotr Hubert zamieszka z Mariolą, wpadli na nietypowy pomysł. „To będzie test”