Nie żyje Patryk Błoch, który 11 lat temu wyszedł z domu i ślad po nim zaginął. Choć nietracąca nadziei rodzina przez cały czas liczyła, że mężczyzna ponownie zjawi się w drzwiach, tak się nie stało. Niestety, zagadka zaginionego mieszkańca Pieszyc na Dolnym Śląsku okazała się mieć tragiczne rozwiązanie. Odnaleziono szczątki 21-latka.

Sprawa zaginionego 21-latka, którą lata temu żyła cała Polska, właśnie ma swój finał. Niestety, tragiczny. Nie żyje Patryk Błoch, którego dusza po latach w sobotę 1 sierpnia, mogła zaznać wiecznego spokoju. Szczątki młodego mężczyzny spoczęły w Płoszycach na Dolnym Śląsku. Wyniki badań DNA ukazały porażającą prawdę. 

 Zaginięcie młodego mężczyzny

2 maja 2009 roku policja została poinformowana o zaginięciu młodego mężczyzny, który 24 godziny wcześniej odprowadził na przystanek swoją ciężarną narzeczoną, a następnie udał się na spotkanie z kolegami. Niestety, mężczyzna nigdy z niego nie wrócił. 

Brak kontaktu i urwany telefon zaniepokoił narzeczoną mężczyzny. I choć przez te wszystkie lata rodzina czekała, aż Patryk Błoch ponownie zjawi się w domu, w 2010 roku miała dowiedzieć się, że zaginiony 21-latek nie żyje. Teraz, 11 lat po tragicznych wydarzeniach, ma miejsce finał porażającej sprawy. 

  1. Nowe informacje o Joannie z ”Królowych życia”. Wiadomo, co z jej udziałem w programie
  2. Zmarł bohater filmów Krzysztofa Kononowicza. Zmagał się z nałogiem

Nie żyje Patryk Błoch

We wrześniu 2019 roku w sprawie zaginięcia 21-latka, aresztowano 54-letniego Edwarda M., mieszkańca Pieszyc, który usłyszał zarzut morderstwa. Jednak policja wciąż nie znalazła ciała młodego mężczyzny, który zniknął 10 lat wcześniej.

Dramatycznego odkrycia dokonano w maju tego roku. Na dnie wyschniętego stawu zaledwie kilka kilometrów od domu zaginionego Patryka Błocha znaleziono ludzkie szczątki. Badanie DNA potwierdziły, że kości należą do 21-letni mężczyzny. 

Jak donosi Fakt.pl, Edward M. zostanie postawiony przed sądem, a akt oskarżenia ma być gotowy już połowie sierpnia.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

nie żyje
Fot. Zaginieni przed laty, Facebook

Nie żyje zaginiony 11 lat temu Patryk Błoch. Mężczyzna został pochowany.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Niebywałe, co robi ksiądz z katechetką. Nagranie obiegło całą Polskę
  2. Tragedia w Warszawie. Jedna osoba nie żyje, na miejsce jedzie prokurator
  3. Za banknot 10 zł możesz dostać majątek. Wystarczy zwrócić uwagę na jedną rzecz
  4. Małgorzata Rozenek pokazała ciało po ciąży. Jedna rzecz nie daje jej spokoju, jest za duża
  5. Chwast, który pamiętamy z dzieciństwa. Jednak mało kto zdaje sobie sprawę z jego magicznych właściwości

źródło: fakt.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

 

Poprzedni artykułTest, z którym mało kto sobie poradzi. Tylko wybitni znajdą lizaka pośród lodów
Następny artykułBeata Tyszkiewicz o matkach w Polsce. „Nie są doceniane, powinny dostawać pensję 2,5 tys. złotych”
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.