Nie żyje wielki Polak, wszyscy podziwiali go za jego trud wkładany w pracę dla społeczeństwa. Żegna go ogromna część Polaków. To wielka strata dla rodziny i zwykłych obywateli, mężczyzna zmarł przedwcześnie, miał tylko 43 lata. Bliscy długo nie będą mogli się z tym pogodzić. Tę tragiczną informację przekazał portal 24jgora.pl.

Nie żyje Kacper Krauze, były policjant Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze i aspirant sztabowy. Miał tylko 43 lata. Niestety przedwcześnie zabrała nam go straszna choroba. To wielka strata dla wszystkich.

Nie żyje Kacper Krauze

Jak poinformował portal 24jgora.pl nie żyje Kacper Krauze, były policjant w Jeleniej Górze. Mężczyzna zmarł 9 września 2020 roku, po długiej walce z chorobą.

— Z przykrością informujemy, że po ciężkiej chorobie, w dniu 9 września 2020 r.  odszedł asp. Sztab. Kacper Krauze. Służbę rozpoczął 25.11.2002 r. w KMP Wałbrzych w Wydziale Ruchu Drogowego, a następnie od 11.10.2004 roku pracował w Wydziale Ruchu Drogowego KMP w Jeleniej Górze. 1 grudnia 2017 roku kierownictwo KMP powierzyło mu obowiązki Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Karpaczu — możemy przeczytać na portalu.

  1. Cały świat pogrążony w żalu. Nie żyje wspaniała aktorka, wszyscy widzieliśmy film z jej udziałem
  2. Tadeusz Rydzyk na politycznej wojnie. Nikt się tego nie spodziewał

Ostatnie pożegnanie wspaniałego Polaka

Jednocześnie strona przekazywała wiadomości dotyczące ostatniego pożegnania byłego policjanta. Uroczysta msza żałobna ma odbyć się już 12 września (sobota) o godzinie 12, w samo południe. Zostanie ona odprawiona w Kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kamiennej Górze.

Po tej specjalnej i podniosłej ceremonii nastąpi odprowadzenie ciała zmarłego na miejsce pochówku. Rodzinie i bliskim mężczyzny pragniemy złożyć najszczersze wyrazy współczucia, to z pewnością ogromny cios. Ludzie, którym pomógł nie tylko na służbie, lecz także prywatnie, nigdy nie zapomną tego, co dla nich zrobił.

Niestety to niejedyna smutna informacja dzisiaj. Informowaliśmy również o śmierci wybitnej aktorki filmowej, serialowej i teatralnej.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

 Nie żyje Kacper Krauze.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Właśnie ogłoszono, od 16 września wchodzi w życie nowy zakaz. Wielki cios dla wielu Polaków
  2. Szumowski mówi, co się będzie działo jesienią w Polsce. Niczego nie ukrywał
  3. Przepowiednie dla Polski. Jasnowidz wyjawił, co stanie się w 2020. Porażające
  4. Żona skarżyła się na ogromny ból brzucha. Gdy lekarze podali przyczynę, mąż złożył pozew o rozwód
  5. Dagmara Kaźmierska błaga o pomoc. Trwa dramatyczna walka z czasem
  6. Teraz pełno ich w sklepach, mówią o nich „owoce mocy”. Niesamowicie poprawiają wygląd skóry i stan naczyń krwionośnych, nie przegap sezonu

Źródło: 24jgora.pl

 

Poprzedni artykułKot usłyszał pytanie właściciela i zareagował w komiczny sposób. Nagranie rozkłada na łopatki
Następny artykułPolski muzyk próbował odebrać sobie życie. Już stwierdzono jego zgon, gdy stało się niemożliwe
Natalia Andrejuk - redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Doprowadziła ją tutaj chęć rozwoju i ciągłej nauki. Interesuje się literaturą, polityką oraz twórczością Taco Hemingwaya. W wolnym czasie- wielka fanka gier komputerowych, szczególne tych online.