Nie żyje poszukiwana od wtorku 13-letnia Patrycja z Bytomia. W środę odnaleziono jej ciało na terenie nieużytków w miejscowości Piekary Śląskie, przekazała policja. Z nieoficjalnych informacji, do jakich dotarła Interia, wynika, że dziewczynka została zamordowana. 

Nie żyje 13-letnia Patrycja z Bytomia, która we wtorek została uznana za zaginioną – przekazała policja z Rudy Śląskiej. Oficjalna przyczyna śmierci nie została jeszcze potwierdzona. 

Nie żyje 13-letnia Patrycja. Nieoficjalnie: została zamordowana

Policja przekzazała, że zaginiona 13-letnia Patrycja nie żyje. Nastolatka pochodziła z Bytomia.

Ujawniliśmy ciało poszukiwanej, ale na obecną chwilę nie zdradzamy żadnych dodatkowych szczegółów – powiedziała rzeczniczka śląskiej policji podinsp. Aleksandra Nowara. 

Jak wynika ze słów rzeczniczki śląskiej policji, obecnie trwają czynności, które nadzoruje prokurator. Śledczy badają okoliczności całego zdarzenia. 

Zabezpieczane są również wszelkie dowody. Według nieoficjalnych informacji 13-letnia Patrycja została zamordowana, jednak nie jest to jeszcze oficjalnie potwierdzone. Policja zapowiada, że konkretne informacje zostaną przekazane dopiero we czwartek. 

13-letnia Patrycja zaginęła we wtorek 

13-letnia Patrycja była poszukiwana od wtorku przez rodzinę, przyjaciół i bliskich. W akcję poszukiwawczą było zaangażowanych również kilkudziesięciu policjantów. Ciało nastolatki odnaleziono już kilkadziesiąt godzin od zgłoszenia zaginięcia. 

Policja opublikowała komunikat o zaginięciu dziewczyny w środę. Wraz z nim pojawił się jej rysopis i aktualne zdjęcie. W komunikacie policja wskazała, że 13-latka zaginęła we wtorek w okolicach godziny 18. 

Dziewczyna prawdopodobnie ostatni raz była widziana po kłótni ze znajomym, kiedy to pobiegła w kierunku ul. Bytomskiej w Piekarach Śląskich.

– Dziewczynka była ostatni raz widziana wczoraj o 18:00, w okolicach przystanku w Piekarach Śląskich, koło poczty. I ślad po niej zaginął, logi jej telefonu były gdzieś w okolicach Gliwic około 1:00 nad ranem. I tyle, nie ma dziecka. Była bardzo zżyta ze swoimi rodzicami, nigdy nie uciekała z domu – dodawał Radosław Palacz, kolega ojca zaginionej w swoim profilu w mediach społecznościowych.

Kolejne media donoszą, (między innymi RMF FM), że do zabójstwa 13-latki przyznał się 15-latek, z którym rzekomo była w ciąży. Co więcej, to właśnie on miał wskazać miejsce, w którym znaleziono ciało Patrycji – dowiedzieli się nieoficjalnie dziennikarze RMF FM. Chłopak prawdopodobnie został zatrzymany.  

Niestety to nie jedyna tragiczna wiadomość, o jakiej dziś informowaliśmy. W ostatnim czasie odeszła również wspaniała Polka, Zofia Starzyk, o czym możecie przeczytać >tutaj<

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: interia.pl, RMF FM 

 

Poprzedni artykułSłynna dziennikarka rozpłakała się na wizji. Nie mogła już udawać „Przepraszam”
Następny artykułZacznie się już 15 stycznia. Wszyscy pełnoletni Polacy mogą się zgłosić, poinformował Dworczyk
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.