Justyna Żyła po raz kolejny zdobyła się na uszczypliwości wobec swojego byłego męża Piotra Żyły. Pokazała wymowne zdjęcie, czym zapewne chciała wbić szpilę skoczkowi narciarskiemu. Tym samym kobieta wyraziła się jasno, co sądzi o instytucji małżeństwa. Szykuje się kolejna dyskusja?

Wydawałoby się, że spór i publiczne pranie brudów pomiędzy Justyną Żyłą a Piotrem Żyłą już dawno się zakończyło. Jednak wygląda na to, że eksżona skoczka nie daje za wygraną i znowu opublikowała wymowne zdjęcie, które pojawiło się na jej relacji na Instagramie.

Justyna Żyła znowu komentuje swoje małżeństwo

Justyna Żyła jest bardzo aktywna na swoich mediach społecznościowych, na których co jakiś czas dodaje zdjęcia z wakacji czy fotografie przygotowanych przez siebie potraw.

Justyna i Piotr byli małżeństwem przez 12 lat. Niestety, ale ich miłość nie przetrwała próby czasu i para się rozwiodła. Była żona skoczka twierdzi, że powodem ich rozejścia się jest inna kobieta. Piotr Żyła wszystkiemu zaprzeczał, a utarczki słowne pomiędzy dawnymi zakochanymi mogliśmy obserwować w ich mediach społecznościowych.

Moje małżeństwo rozpadło się już dawno temu. Nie są prawdziwe informacje, że inna kobieta była powodem problemów w związku i wyprowadzki z domu, który zbudowałem dla rodziny. Zostałem zmuszony do wyprowadzki, starałem się dojść do porozumienia z żoną, zadbać o dzieci i koncentrować się na treningach — pisał wtedy na Facebooku.

Wydawałoby się, że już jakiś czas temu para zakopała topór wojenny, ale Justyna Żyła postanowiła się o sobie przypomnieć. Tym razem poszło o instytucję małżeństwa!

Kobieta dodała na swoją relację na Instagramie zdjęcie, na którym widać jak para przysięga sobie, że będą ze sobą „dopóki śmierć ich nie rozdzieli”. Niżej możemy za to zobaczyć piękną, młodą i atrakcyjną dziewczynę, która w dymku mówi: Cześć, jestem śmierć.

W ten sposób Justyna dała do zrozumienia, że przysięga małżeństwa traci ważność, gdy mężczyzna spotka atrakcyjną kobietę. Myślicie, że przesadziła?

Justyna Żyła wbija szpilę Piotrowi. Skoczek odpowie?

Niektórzy internauci czekają, aż głos w sprawie zabierze Piotr Żyła, jednak nic się na to nie zanosi. Prawdopodobnie skoczek ma już dość ciągłych kłótni ze swoją byłą żoną.

Nie jest tajemnicą, że sportowiec zaczął układać sobie życie miłosne na nowo. Jak na razie plotkuje się, że znalazł on szczęście u boku Marceliny Ziętek, aktorki znanej telewidzom z postaci Kai Jarosik w serialach TVN Szkoła czy 19+.

Para do tej pory nie potwierdziła oficjalnie swoich sympatii, jednak wiele wskazuje na to, że mają się ku sobie. Ze zdjęć publikowanych na Instagramie Justyny wynika, że była żona skoczka również sobie kogoś znalazła.

Kibicujecie obu parom?

Zobacz zdjęcia:

Justyna Żyła
fot. instagram.com/justynazyla

Justyna Żyła dodała wymowny obrazek.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Instagram

 

Poprzedni artykułWybierasz się do lekarza? Ważna informacja dla wszystkich obywateli. MZ opublikowało instrukcje
Następny artykułProkuratura pilnie poszukuję grupy kobiet. Chodzi o ginekologa, ciężko uwierzyć, czego się dopuścił
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl