Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nie żyje Adam Perkins
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 14.04.2021 20:40

Nie żyje Adam Perkins

Adam Perkins
fot. instagram.com/lil_blizzard/

Tragiczna wiadomość. Nie żyje Adam Perkins, gwiazdor TikToka. Brat bliźniak poinformował o jego śmierci.

Adam Perkins był objawieniem aplikacji TikTok, która zdobyła rzeszę fanów zwłaszcza wśród nastolatków. Adam Perkins miał 24 lata.

Nie żyje Adam Perkins

Aplikacja TikTok to obecnie jedna z najbardziej popularnych, która podbiła serca użytkowników. Umożliwia ona udostępnianie krótkich filmików swoim obserwatorom. Dzięki aplikacji sławę zyskało już wielu jej użytkowników. Do takich osób należał Adam Perkins.

mój brat Adam Perkins zmarł w minioną niedzielę, 4-11-21

-nie potrafię nawet wyrazić słowami, co oznacza dla mnie ta strata. Często zadaje mi się pytanie „jak to jest być bliźniakiem?” a moja odpowiedź zwykle brzmi: „Jak to jest NIE być bliźniakiem?” – napisał na Instagramie brat bliźniak Adama.

Jak wyznał brat Adama, bycie jego bliźniakiem było jednym z najważniejszych obszarów w jego życiu, które stanowiło jego tożsamość. Teraz 24-latek nie jest w stanie sobie wyobrazić, co będzie dalej.

Jak na razie nie podano żadnych informacji, które miałyby wskazywać przyczyny śmierci.

Fani złożyli hołd zmarłemu

To jest druzgocące. On miał potężny wpływ na moje życie i cieszę się, że obaj mogliście tworzyć tak wspaniałe rzeczy razem – czytamy w jednym z komentarzy.

Pod zdjęciem wstawionym przez brata bliźniaka pojawiło się mnóstwo komentarzy, które są pełne żalu, a jednocześnie wsparcia dla Patricka, brata Adama.

Wiele z obserwatorów Patricka i Adama napisało, że oni obaj mieli nie tylko duży wpływ na ich życie, ale przede wszystkim ich własną sztukę.

Na koniec Patrick poinformował, że na cześć Adama zamierza wydać jego album Latch Relay.

Zobacz post:

Artykuły polecane przed redakcję Lelum:

Źródło: Jastrzabpost.pl, Instagram