Do mediów dotarła tragiczna wiadomość. Nie żyje Przemysław Gąsiorowicz. 43-letni Aktor Teatru im. Juliusza Osterwy zginął w wypadku samochodowym. Jechał na pogrzeb kolegi. 

Wczoraj wieczorem Redbad Klynstra-Komarnicki, dyrektor Teatru im. Juliusza Osterwy w Lublinie przekazał wstrząsającą wiadomość. W wypadku samochodowym zmarł Przemysław Gąsiorowicz. Aktor pracował głównie na deskach teatru, jednak widzowie mogli także zobaczyć go w „Na dobre i na złe”, „M jak miłość” czy „Na sygnale”.

Z głębokim żalem zawiadamiamy o tragicznej śmierci naszego Przyjaciela, Aktora Teatru im. Juliusza Osterwy w Lublinie, Przemysława Gąsiorowicza — czytamy na profilu placówki.

Aktor jechał na pogrzeb – 3 stycznia zmarł inny aktor Teatru im. Osterwy, Witold Kopeć. 

Nie żyje Piotr Gąsiorowicz. Aktor zginął w wypadku

Jak poinformował „Dziennik Wschodni”, do wypadku doszło w sobotę po południu, na obwodnicy Lubartowa. Razem z Przemysłem Gąsiorowiczem podróżował inny aktor, Wojciech Krzyszczak. 

W pewnym momencie Peugeot, którym podróżowali zjechał na przeciwległy pas, gdzie doszło do czołowego zderzenia z Hondą, w której jechała czteroosobowa rodzina. 

Gąsiorowicz został przetransportowany do Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 4, natomiast Jan Wojciech Krzyszczak trafił do szpitala w Lubartowie — razem z pasażerką z Hondy. Do szpitali w Lublinie przewieziono poszkodowanego kierowcę Hondy oraz dwójkę małych dzieci — w wieku 1 i 2 lat. 

Niestety, mimo reanimacji Przemysław Gąsiorowicz zmarł. 

Człowiek nigdy nie jest gotowy na taki scenariusz… Potrzeba ciszy na scenie i w ludzkich sercach — czytamy słowa dyrektora Klynstra-Komarnickiego. 

Cały Teatr im. Juliusza Ostrowy w Lublinie łączy się w bólu z rodziną aktora. 

Źródło: rmf.fm, Facebook

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. TVN przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje legenda filmu
  2. Internauta ujawnił, co naprawdę działo się podczas sylwestra w Polsacie


 

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata.