Ta informacja dosłownie ścięła z nóg wszystkich fanów słynnego show Telewizji Polskiej pt. Sanatorium miłości. Jeden z najbardziej lubianych uczestników trzeciej edycji programu dla seniorów, Władysław Szustorowski nie żyje. Stacja nie ujawniła przyczyn śmierci mężczyzny, jednak jego sanatoryjny przyjaciel, Andrzej zdradził w Pytaniu na śniadanie, jak wyglądały jego ostatnie dni. 

Władysław Szustorowski zmarł 9 kwietnia. Nikt nie spodziewał się podobnego przebiegu zdarzeń, szczególnie że nic na to nie zapowiadało. Kuracjusz miał 72 lata.

Władysław Szustorowski nie żyje. Przyjaciel przedstawił ostatnie dni bohatera Sanatorium miłości

Nie da się ukryć, że Władysław Szustorowski był jednym z najbardziej lubianych uczestników trzeciej edycji programu Sanatorium miłości. Dał się poznać telewidzom jako osoba nad wyraz ciepła i sympatyczna, nieobojętna na los innych ludzi.

72-latek miał bardzo dobre poważanie u pozostałych uczestników programu i zawsze starał się, by tak pozostało. Niestety TVP nie podało oficjalnej przyczyny śmierci kuracjusza, jednak poniekąd zrobił to jego sanatoryjny współlokator, Andrzej, który gościł w programie Pytanie na śniadanie.

Okazuje się, że ostatnie dni bohatera ulubionego programu wielu telewidzów Telewizji Polskiej były naprawdę ciężkie. Szustorowski poważnie zachorował i wylądował w szpitalu, gdzie zapadł w śpiączkę.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Dodał także, że niedługo po tym córka Władysława zdecydowała się wysłać wiadomości tekstowe do wszystkich jego znajomych, by nie wykonywali do niego telefonów, ponieważ jest w śpiączce.

Kim był Władysław Szustorowski?

Władysław Szustorowski był kuracjuszem trzeciej edycji programu TVP Sanatorium miłości. Nikt z rodziny zmarłego nie zdecydował się podać informacji do mediów, na co zachorował zmarły 72-latek.

Nie da się ukryć, że jest to niewyobrażalnie wielka strata dla całego programu. Szustorowski został pożegnany m.in. przez prowadzącą program, Martę Manowską, która zdecydowała się na piękne słowa skierowane w jego stronę:

– Chcę Ci bardzo podziękować. Za każdą chwilę, którą mi dałeś. A było ich sporo. Polubiliśmy się od pierwszego słowa. Zrozumieliśmy od drugiego. Zżyliśmy się od kolejnych […] Córce Milenie i całej rodzinie składam głębokie wyrazy współczucia – napisała na Facebooku Manowska.

Mężczyzna urodził się w Warszawie, gdzie mieszkał przez zdecydowaną większość swojego życia. Jego wielką pasją była żegluga. Ukończył Wydział Mechaniczny Enegetyki i Lotnictwa na Politechnice Warszawskiej.

Zobacz zdjęcia:

 

Władysław Szustorowski nie żyje. Miał 72 lata.

Artykuły polecane przed redakcję Lelum: 

Źródło: telemagazyn.pl, facebook.com

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl