Księżna Kate może być dumna: jej młodszy brat, James Middleton, wziął ślub. Jego wybranką jest Alizee Thevenet. Pan młody pochwalił się zdjęciami ze ślubu na Instagramie!

James Middleton i Alizee planowali ślub od dłuższego czasu, ale pandemia koronawirusa opóźniła termin ceremonii. Zaręczyli się jesienią 2020 roku, ale dopiero teraz mogli stanąć na ślubnym kobiercu.

Brat księżnej Kate wreszcie się ożenił

Ślub pierwotnie miał odbyć się wkrótce po zaręczynach, ale kolejna fala pandemii COVID-19 sprawiła, że musieli przełożyć uroczystość.

Nieplanowane opóźnienie skłoniło Jamesa Middletona do przemyśleń – postanowił zrobić dla żony mały „prezent”. W tym celu zgolił brodę!

Na Instagramie wyjaśnił, że choć na co dzień nie rozstaje się z zarostem, chciał pokazać swojej wybrance, kto „kryje się” pod gęstą brodą. Żartował też, że znajomi mogą go nie rozpoznać.

Młoda para wzięła ślub 12 września, we Francji, w malowniczej miejscowości Bormes-les-Mimosas, a James Middleton opublikował na Instagramie zdjęcie z żoną. Fotografię opatrzył wzruszającym komentarzem:

– Pan i Pani Middleton. Wczoraj poślubiłem miłość mojego życia w otoczeniu rodziny, przyjaciół i oczywiście kilku psów […]. Słowa nie mogą opisać, jak jestem szczęśliwy.

Żona Jamesa Middletona, Alizee Thevenet pochodzi z Francji, choć od jakiegoś czasu mieszka w Londynie. Pracuje jako analityczka finansowa w londyńskim City.

Zdjęcie brata księżnej Kate i Alizee:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez James Middleton (@jmidy)

Źródło: Jastrząb Post, Instagram

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
    2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
    3. Nie żyje znana polska dziennikarka. Była reanimowana przez godzinę