Nowotwór przyczyną śmierci legendarnego aktora, znanego z wielu kultowych produkcji. Zagrał w ponad stu filmach, a jego kariera trwała pięć dekad. Zmarł po wyczerpującej walce z chorobą, miał 78 lat. 

Nie żyje Robert Forster, aktor znany z Breaking Bad, Twin Peaks czy Jackie Brown. Ostatni film z jego udziałem miał premierę 11 października, w dniu jego śmierci. Aktora opłakują fani na całym świecie, nikt nie wiedział, że gwiazdor choruje na nowotwór.

Nowotwór: Robert Foster nie żyje

Jak informuje hollywoodzki portal deadline.com, Robert Forster zmarł w domu w Los Angeles po krótkiej walce z rakiem mózgu. Dziennikarze potwierdzili informację w rozmowie z rodziną gwiazdora, data pogrzebu na razie nie jest znana.

-Cudowny człowiek i znakomity aktor. Spotkałem go w filmie Alligator 40 lat temu, a potem znowu w Breaking Bad. Nigdy nie zapomniałem, jak uprzejmy i hojny był dla młodego dzieciaka, który dopiero zaczynał w Hollywood — napisał aktor Robert Cranston na Twitterze.

nowotwór
en.wikipedia.org

Aktora opłakują fani z całego świata oraz czwórka dzieci, wnuki i żona. W tym roku ukończył swoje ostatnie trzy projekty: filmową kontynuację Breaking Bad, Niesamowite historie Stevena Spielberga, oparte na serialu telewizyjnym z 1985 roku i Wilkołak, polsko-niemiecko-holenderski dramat psychologiczny.

Kim był Robert Forster?

Robert Foster był amerykańskim aktorem i mówcą motywacyjnym pochodzącym z Rochester. Był członkiem stowarzyszenia Triple Nine Society, zrzeszającego osoby z wysokim ilorazem inteligencji. Gdzie grał Robert Forster? Robert Forster grał w kultowych, światowych produkcjach. Debiutował w filmie W zwierciadle złotego oka z 1967 roku. Dwa lata później zagrał Johna Cassellisa w Chłodnym Okiem, co przyniosło mu ogromną sławę. W 1997 roku wystąpił w filmie Quentina Tarantino Jackie Brown, za rolę otrzymał nominację do Oscara dla najlepszego aktora drugoplanowego. 

nowotwór
fot. screen YouTube KPCC

Fani seriali doskonale znają Roberta Fostera z produkcji takich jak NakiaKaren Sisco, Gotowe na wszystko, Alcatraz czy Breaking Bad. 11 października, w dniu śmierci aktora na Netlixie miała miejsce premiera filmu z jego udziałem El Camino: A Breaking Bad Movie, opowiadającego dalszą historię Jessiego Pinkmana.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Sprzedawanie używanych ubrań. Oryginalny pomysł H&M na zysk
  2. Żyli razem 69 lat, zmarli w odstępstwie kilku minut. Gdy dzieci zobaczyły ich po raz ostatni, zaczęły płakać
  3. Dziennikarka zaliczyła przezabawną wpadkę na wizji. Jej syn wkradł się na plan programu
  4. Pająk wielkości psa. Ptasznik goliat jest wyjątkowo agresywny
  5. Wielka miłość Foremniak nie żyje. Wspomnienia gwiazdy wróciły przez syna Darii Trafankowskiej, którą też zabrała nagła śmierć
  6. To miał być ślub jak z marzeń, ale fatalna pomyłka księdza wszystko zrujnowała. Teraz rozpaczliwie próbują wszystko odkręcić

Źródło: deadline.com

Poprzedni artykułŻyli razem 69 lat, zmarli w odstępstwie kilku minut. Gdy dzieci zobaczyły ich po raz ostatni, zaczęły płakać
Następny artykułRandka z piękna brunetką? Chłopak przeżył koszmar, gdy zjawił się na miejscu
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.