Ojciec Małgorzaty Rozenek po raz pierwszy publicznie skomentował ciążę córki. Wspomniał też o Radosławie, który już opiekuje się jego dwoma wnukami. Para bardzo długo starała się o kolejne dziecko, jakiś czas temu gwiazda wyznała, że dwukrotnie poroniła. Długo wyczekiwany moment w końcu nadszedł, o czym wszyscy dowiedzieliśmy się kilka dni temu.

Ciąża Małgorzaty Rozenek to spełnienie jej wielkiego marzenia. Prezenterka bardzo chciała urodzić dziecko drugiemu mężowi i po długich staraniach w końcu dowiedziała się, że znowu zostanie mamą. Wielkie wydarzenie skomentował właśnie ojciec gwiazdy, Stanisław Kostrzewski.

Ojciec Małgorzaty Rozenek o ciąży córki

Radosna nowina dotarła do fanów Małgorzaty Rozenek podczas niedawnego koncertu zespołu IRA. To właśnie wtedy ze sceny muzycy pogratulowali Radosławowi, który był obecny na sali. Ciążę córki skomentował teraz Stanisław Kostrzewski.

– Bardzo się cieszę, że spełniło się marzenie mojej córki. To na pewno będzie główny temat rozmów podczas Wigilii, którą jak co roku spędzimy razem. Gdy jakiś czas temu dowiedziałem się, że znowu zostanę dziadkiem i będę miał wnuka, to bardzo się wzruszyłem – powiedział Faktowi.

Dawny skarbnik Prawa i Sprawiedliwości dodał też, że Radosław na pewno będzie świetnym ojcem. Miał to udowodnić wiele razy, opiekując się synami Gosi z poprzedniego małżeństwa – Stasiem i Tadziem.

W którym miesiącu ciąży jest Małgorzata Rozenek?

Małgorzata Rozenek jest w czwartym miesiącu ciąży – informuje Party. Magazyn donosi też, że prezenterka urodzi chłopca. Zakończenie trzeciego miesiąca to moment, w którym każda przyszła mama może odetchnąć z ulgą. W tym momencie znacznie spada ryzyko poronienia, którego gwiazda TVN doświadczyła już dwa razy.

Lubiana para od dawna starała się o potomstwo. Małgorzata nigdy nie ukrywała, że synów urodziła dzięki metodzie in vitro i również tym razem w ten sposób starała się zajść w ciążę. Zagłębiając się w procedurę, napisała nawet książkę, która jest zbiorem rozmów z ekspertami i parami, które miały do czynienia z in vitro.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

OJCIEC
instagram.com/m_rozenek

Kolejne święta rodzina prezenterki spędzi w powiększonym gronie.

OJCIEC
instagram.com/m_rozenek

W przyszłym roku na świat przyjdzie dziecko Gosi i Radosława.

OJCIEC
instagram.com/m_rozenek

Zdaniem taty gwiazdy jej mąż doskonale sprawdzi się w nowej roli.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mogą wywoływać raka. Naukowcy radzą uważać na lampy UV z salonów kosmetycznych
  2. Różal potroił stawkę za znalezienie zwyrodnialca, który w potworny sposób skatował psa
  3. Mąż zaraz o ślubie przestał odzywać się do żony. Dopiero po 20 latach wyjawił swój powód
  4. Polka urodziła w Japonii. Kiedy zobaczyła swój szpitalny posiłek, zamarła. Zaczęła współczuć matkom w Polsce
  5. Kosmetyczka wykonała jej makijaż permanentny. Teraz kobieta ma… cztery brwi
  6. Mało kto o słyszał o pierwszej żonie Radosława Majdana. Ładniejsza od Rozenek i Dody?
Poprzedni artykuł„Szwagierka ma czwórkę dzieci i żyje z 500 +. Siedzi na kanapie, wydaje pieniądze i nawet nie dba o dom”
Następny artykułNastolatka zmarła 2 miesiące po balu maturalnym. Przyjaciółki uczciły jej pamięć w niezwykły sposób
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.