Ojciec znanego aktora był płatnym zabójcą. Gwiazdor przez długi czas nie chciał przyznawać się do rodzinnego koszmaru, ale w jednym z wywiadów zdradził całą prawdę. Kiedy publicznie opowiedział o traumie z dzieciństwa, sam odetchnął z ulgą. Do dziś jednak nie może zapomnieć o przeszłości taty.

Aktor przyznał, że jego ojciec zabijał, gdy miał już rodzinę. O jego zbrodniach dowiedział się z radia, podczas audycji na temat procesu. Matka potwierdziła smutne informacje. Na długi czas stracił kontakt z tatą, ale kiedy był już dorosły, postanowił go odnowić.

Ojciec Charlesa Harrelsona był mordercą

Charles Harrelson, tata gwiazdora serialu Detektyw po raz pierwszy zabił pod koniec lat 60. Jego ofiarą był jeden z dilerów. Mężczyzna został wtedy schwytany, ale po pięciu latach znowu wyszedł na wolność. Po niemal dekadzie zatrudnił go teksański baron narkotykowy, który za pieniądze chciał pozbyć się swoich wrogów.

ojciec
jestpozytywnie.pl

Charles Harrelson zabił wtedy przeciwników przestępcy, a później sędziego. Zastrzelił go na parkingu. Zabójstwa nie uszły mu na sucho, został skazany na podwójne dożywocie. Zdaniem pewnego kryminologa mógł mieć nawet coś wspólnego z zabójstwem prezydenta J.F. Kennedy’ego. Specjalista od zagadek kryminalnych zidentyfikował go na tajemniczym zdjęciu, ale teorii nie udało się potwierdzić. Sam Harrelson miał nawet przyznać się do winy, jednak później twierdził, że zmyślał po przyjęciu narkotyków.

Woody Harrelson: ojciec aktora zmarł w więzieniu

Syn mordercy do siódmego roku życia nie miał pojęcia, czym zajmuje się jego ojciec. Wtedy też zupełni stracił z nim kontakt. Kiedy był już sławny, postanowił… stanąć po jego stronie. Nie twierdził, że ten jest niewinny, ale domagał się ponownego procesu. Za wszelką cenę chciał, aby sprawy zabójstw ponownie zostały zbadane, miał wydać na to dwa miliony dolarów.

Zdaniem prokuratury nie było szans na ponowny proces, wszystkie dowody miały jednoznacznie wskazywać na winę Charlesa Harrelsona. Uznano, że nie doszło do żadnych uchybień. Charles Harrelson zmarł w więzieniu w 2007 roku. Przyczyną jego śmierci był wylew.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ojciec
instagram.com/woodyharrelson

Woody Harrelson jako dziecko dowiedział się o zbrodniach ojca.

ojciec
instagram.com/woodyharrelson

Aktor przeżył traumę, ale chciał poznać wszystkie fakty w sprawie ojca.

ZOBACZ TEŻ:

Wydawca i kierownik treści kobiecych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość: marta.kulik@iberion.pl